IMT

Ja nemogu da smanjim jer nije moj traktor... Samo cu da prenesem misljenja prijatelju pa neka on trazi i 10.000e samo dal ce neko da mu da toliko... Koja je realna cena za prodaju te kombinacije???
 
Jedna stara dresina
1_65526670_Pic_0731_001.jpg
 
Ima dobar zvuk,menjali su mu filtere goriva dok je radio kod mene,malo mu je prednji trap razmontiran,al' bitno je da je uradio pos'o :osmeh:
 
Jbg, vise srece drugi put. Volvo je 'prohodao', i kravica je ako se ne varam. I taj 5100 je jesenas kaz'o fala kad su vukli stajnjak, motor je malo vukao prasinu pa je potrosio stubline i karike.
 
Ljudi potrebna mi je pomoc!Kod drugara na 577dw konusno tanjirasti malte ne oljusten dali moze da se samo on promeni ili moraju da idu u paru konusni i tanjirasti?I dali moze da si izvadi konusni (onaj manji)ako se skine dekla hidraulike odvrne onih 6 srafova sto drze lezaj?I jos nesto na koliko stelujete zabice na lameli kardana i na vucnoj?
 
Moraju da se mjenjaju u paru.Konusni se tako i vadi.Skines poklopac hidraulike,skines dobos rucne kocnice .Zatim odvrnes maticu na konusnom i skines zupcanik.Tad na red dolaze sest vijaka.



Uploaded with ImageShack.us
 
Replika kolega! Ne moraju da se menjaju u paru. Jeste,najbolje je kad se sve promeni ali provereno ne jednom nego x puta da ne mora u paru da se menja.
Grunt koji zazor te zanima? Izmedju prvog i drugog stepena ili.....?
 
Ja sam odvrnuo ovih sest srafova,i krene cela ta ploca ali nece dole pa to ti je pokusacu sutra ponovo,znaci nema sta da ga drzi?Menjac je inace s 5 brzina,i znaci nema smisla samo menjati jedan zubcanik,inace tanjirasti je na oko odlican nema ostecenja?A ako budem morao skidati ceo konusni reci mi molim te skinem cizmu(trubu)i redom jel tako?
 
Nazad
Vrh