IMT

ciro92, jel vi to pričate o novim traktorima kad imaju tako malo radnih sati ili o generalno remontovanim motorima? Pitam zato što je cena mala?
 
Jel mozete da mi kazete koliko vredi 565 sa 200 sati rada? Ima covek kod mene u blizini koj prodaje, ali se dvoumi oko cene. Uzeo bi ga ali ne znam koliko da mu ponudim. I kako bi 565 radio sa spremacem 2,8 sa duplim rotorima?
Ako je dobro stanje(znaci,ako nije propao od stajanja) vredi oko 5000.Moje misljenje je da je to dobar traktor,jedino sto je malo neokretan i mislim da mu je to jedina mana.Bolji je od 560,malo je jaci i prilicno je manji potrosac
 
ciro92, jel vi to pričate o novim traktorima kad imaju tako malo radnih sati ili o generalno remontovanim motorima? Pitam zato što je cena mala?

Pricam o novom traktoru (to jest samo toliko vozenom a inace ima poprilicno godina).. Ljudi bili u inostranstvo traktor samo stajao u garazu na panjeve povremeno samo vozen na kraju vlasnik umre a zena kao naslednik proda sve masine za nekoliko dana... Tako je pradat taj 560...
 
Drzuze koliko je konja 2090 i kako si zadovoljan njime,koje plugove vuces s njim ? :D
2012-03-10-221221.jpg

2013-04-12-174400.jpg

2013-04-18-102501.jpg

2013-04-18-102507-1.jpg

2013-06-26-164424.jpg

2013-06-30-181423.jpg

Evo mojih traktora,2090JD i 577DV.
 
Imas na prethodnim stranama sve,ali napisacu jos jednom.
99KS,3x35(IMT 757.3) vuce bez problema.Solidan je,mada ima nekih decijih bolesti,tipa zavrsnih radova na njemu samom,ali da se sve sanirati.
Pre neki dan se pozdravio sa 757 i dobio obrtac,isto 3x35,malcice teze konstrukcije,nosi ga i bez tegova,ali uz malo veci gas,postaje srpski visokoletac,tako da ce morati par tegova napred.Mada ce ici prednja hidraulika zbog pakera,jer plug ima i paker ruku,pa cu probati i njega da vucem,ako ne bude falilo konja.
 
@gajicmilorad Луђе нешто давно нисам видео, све ми се чини као да је фотомонтажа:osmeh:
Јесу ли и шарке на вратима тенковске?:osmeh:
 
Pobogu bar tebi bi trebalo da bude jasno da ovako nesto ne postoji za te pare. Obicno su to oglasi sa jednom slikom i sturim objasnjenjem. Klasican primer laznog oglasa.
pa otprilike sam predpostavio,al cisto pitam,onako da imam predstavu,u skorije vreme bi trebo da uzimam traktor...pa cisto informativno da vidim kolko se krecu cene
 
Nazad
Vrh