IMT

Lako ti je za dijelove to je john dere motor to bi bili traktori da stavljaju takve motore za razliku od imr.
 
Jel tko zna dali pašu lamele kočione od 5106 na 577 imam jedne nove jeftino mesingane .
Tako da se možu složiti u ulju kočnice.
 
imt 577 mi izbacuje ulje na ručicu mjnjača(malu) one gumene zaštite su nove,nema viška ulja,jetr mora tako ili ima neka caka?
 
Поздрав.
Била је једна расправка, када сам питао зашто ли ИМТ 533 испада из треће брзине кад је под оптерећењем низбрдо.
Тада нисмо дошли до неког тачног предлога.
Јуче ми био у посети ујак, који у ИМТу води комплетно озубљење, и мењач и диференцијал, како израду тако и монтажу.
Он тврди, да је проблем у главном вратилу 533.01.401 које није цилиндрично него услед грешке је у поступку израде делимично конусно!
Шта ви мислите о томе?
 
Trazio sam danas gde je mesto da namestim sajlu za obrtaje na motoru na 585,ali ne mogu da nadjem. Ovde izgleda ni nema toga. Gde se nalazi taj ajd da nazovem dekli gde cu da zavrnem sajlu?
 
Kako se vade kuglice iz volana na 533 one gornje male ima lufta volan a cuo sam da mogu da se zamene ili ako ima negde vec pisano da mi date na kojoj je strani ..Hvala
 
Kako se vade kuglice iz volana na 533 one gornje male ima lufta volan a cuo sam da mogu da se zamene ili ako ima negde vec pisano da mi date na kojoj je strani ..Hvala
Skines volan i osrafis sraf gornji i donji,kuglice izvadis srafcigerom ima ih 12 komada.Moras da vidis da li nije pojeden venac(onaj deo sto pritiska kuglice on je konusan ko levak).
 
Poslednja izmena:
Jel mozete da mi kazete koliko vredi 565 sa 200 sati rada? Ima covek kod mene u blizini koj prodaje, ali se dvoumi oko cene. Uzeo bi ga ali ne znam koliko da mu ponudim. I kako bi 565 radio sa spremacem 2,8 sa duplim rotorima?
 
Ja mislim da ce 565 raditi sa 2.80 spremacem kad je moja Rakovica radila sa 2.90.... A sto se tice cene neznam sta da ti kazem kod mene u selu prodat jedan 560 sa oko 500 radnih sati za oko 4500 evra....
 
Nazad
Vrh