IMT

sutra ce biti slika traktora, a za ovaj problem sa kocnicama ako neko zna bio bih mu zahvalan
 
paknovi su novi prosle godine stavljeni, a kosnica mu je nastelovana da hvata dobro ali nece naglo da zakoci iako ja stanem na nju a imam 100kg
 
mozda su zamasceni dobosi ili treba nastelovati. a postoji mogucnost da premalo kilograma imas:haha:
 
Lose je tu nesto montirano ili stelovano.To mora da koci u mestu.A mozda su i paknovi losiji materijal,ima svacega.Ja sam jedared montirao neke bugarske pa sam to posle skidao i stavio opet stare.
 
Da li postoji IMT 551 ili se vlasnik malo zbunio?
1.jpg


http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=7120349&show=1
 
postoji imt551 . moj stic ga ima .perkins motor na njemu. postoji i imt555 takozvani labud . i imt 558 i 559. i stric ga koristi skoro sa istim utovarivacem. radi usluzno i samo to sa njim , a star je ko biblija
 
Sta se radi kad si prvi vlasnik a nemas prvu registraciju-saobracajnu, a sa racunom od pre trideset god. neko da prostite obrisao guzicu!
kako se dokazuje vlasnistvo nad tim traktorom?

Moglo je da se ode u fabriku i trazi kopija racuna. Naplacivali su ja mislim 3000. Ne znam da li jos uvek moze ja sam hteo da idem, ali sam sasvim slucajno nasao stari racun. Pretpostavljam da i dalje moze.
 
evo obecanih slika IMTa koji je placen 2550 kod suraka :ppozdrav:
fotografija0052t.jpg

fotografija0053k.jpg

fotografija0054g.jpg

fotografija0055f.jpg

traktor nigde ne bali ulje, pritisak mu letos u baliranju nije padao ispod 2, mislim da to nije lose, ni znam kako to ide za njih
 
Sta se radi kad si prvi vlasnik a nemas prvu registraciju-saobracajnu, a sa racunom od pre trideset god. neko da prostite obrisao guzicu!
kako se dokazuje vlasnistvo nad tim traktorom?

I mene to zanima jako!!!!! Ima u susednom selu jedan IMT moze da se uzme dosta jeftino da kazemo prvi vlasnik je nikad registrovan a nema racuna nema nista... Sta sa njim da se radi jer od tog posla nema nista???? Svi beze od tog traktora bas zbog toga... ::lose::
 
paknovi su novi prosle godine stavljeni, a kosnica mu je nastelovana da hvata dobro ali nece naglo da zakoci iako ja stanem na nju a imam 100kg

Meni na IMT 539 nikad nije kocio desni tocak kao levi sve dok nisam pre par dana izbacio onu polugu na sipci za kocnicu i sad koci kao auto podjednako bez muke... Sad se kajem sto to nisam ranije uradio!!!!

- - - - - - - - - -

Tražiter račun u fabrici.

E druze ja mislim da od toga nema nista.... Ko ce da trazi taj racun od pre 20 god.... Mrka kapa...
 
Pre je bilo, odes sa dva svedoka da potvrde da je to tvoja masina i dobijes papire i normalno registurjes. Ja mislim da je to sad ukinuto, nisam siguran.
 
Meni na IMT 539 nikad nije kocio desni tocak kao levi sve dok nisam pre par dana izbacio onu polugu na sipci za kocnicu i sad koci kao auto podjednako bez muke... Sad se kajem sto to nisam ranije uradio!!!!- - - - - - - - - -E druze ja mislim da od toga nema nista.... Ko ce da trazi taj racun od pre 20 god.... Mrka kapa...
Napisao sam na prethodnoj strani da je moglo pre godinu dana. Odes kazes broj sasije i motora i godinu kad je kupljeno. Platis i oni nadju sta ih kosta da prelistaju arhivu i onako nista posebno ne rade.
 
mora postojati u arhivi sve kod nas ima jos bijo rat i sve ispreturano pa se moze naci samo moras naci pravog covjeka da to odrari njima je naj lakse reci nema
 
Nazad
Vrh