IMT

pre će biti kod tih što prodaju stakla jer između ostalog, isporučuju i to ako tražiš kompletna stakla.
 
pogledaj u Juselu ima za zadnja stakla leva i desna cena smešna oko 150 dinara kom.nemogu da ocenim da li su iste ručke kao za stakla na vratima.imaju sve i šarke i šrafove i bravice ali to za bočna nemaju.moguće da je isto kao za zadnje staklo.pogledaj na traktoru kakve su
 
Kod mene je na bocnom staklu na 539 2002 godiste ista rucka ko i na zadnjem staklu, ja sam se namjenjo i ti rucki i oni sarki brzo popucaju umalomi jednom zadnja staklo nije spalo srecom pa sam imao spaner oko stakla bile mi popucale one rucke pa njega stavio.
 
Jeste ista rucka kao za zadnje staklo i ja sam ih se posteno namenjao i sarke isto planiram te sarke da stavim od nekog drugog traktora da budu metalne... I uvek nekoliko tih rucki imam u rezervi jer jednostavno vise nije taj kvalitet kao prve njegove ove sto sad kupujem jedva izdrze godinu dana..
 
Ja po ljeti poskidam stakla ostavim prednje i jedno sa strane fiksno, i ja sam razmisljo staviti metalne sad neznam od cega bi odgovarale.

Ja bas u nekim poslovima gde mi smeta zadnje staklo skinem ali retko samo ako radim sa utovarivac.. I ja se razmisljam od cega bi mogle te sarkice da su malo kvalitetnije i jace... Prvo su bile zasrafljene onim holsrafima pa se to zeznulo i ja sam izbusio rupe do kraja pa stavio obican sraf preko cele cevi...
 
Ja sam moje promenio prosle godine fabricke su bile do prosle godine bar ja mislim a traktor je 93 god. I vec mi je jedna napukla cekam da isteram traktor iz garaze pa da je zamenim jer sam zaboravio kad sam radio kocnice...
 
Mene su zezali kada sam naručivao neke sitnice iz jusela pa su mi rekli da ako račun ne prelazi 1000 (ili 2000) onda neće da šalju. Poslali su mi posle par minuta ubeđivanja ali mi je gospođa preko telefona rekla da je to zadnji put. Da znaš NA ako ćeš naručivati samo tu ručkicu
 
da to je istina da neće da šalju.ali uvek ima još ponešto da se naruči imaju dobre cene.uvek nešto treba.ali zato za preko 10000 oni plaćaju poštarinu
a mislim da se za tako nešto jeftinije i ne isplati plaćanje postarine.lekse ti je da odes u radnju i uzmes.bar ovde kod nas 90%radnnji sve delove naručuje brzom postom od njih.uglavnom imaju sve a i što nemaju naruče svaki dan im stiže neka roba
 
al to je bilo stvar žurbe. trebalo je te delove u što kraćem vremenskom roku nabaviti a da čekam da ovi iz radnje naruče pa dok se oni obračunaju u to... lakše mi je bilo odmah platiti poštarinu
 
Istina da nisam orao jos nas nuzda nije naterala,ali imam u rezervi komad nekog polikarbonata moze da se caskom napakuje ako zatreba u branju ili oranju,za sad samo smeta.
Istu takvu plocu sam stavio na 560 napred leta 2009-te,do danas nije ni malo posupela i pobledela.
 
Istina da nisam orao jos nas nuzda nije naterala,ali imam u rezervi komad nekog polikarbonata moze da se caskom napakuje ako zatreba u branju ili oranju,za sad samo smeta.
Istu takvu plocu sam stavio na 560 napred leta 2009-te,do danas nije ni malo posupela i pobledela.

A da ja zaboravio berbu kad usi otpadaju od hladnoce... Uff sad mi je hladno...
 
Nazad
Vrh