IMT

Na kom mestu se nalazi na motoru broj motora na imt 539?

<Trebao bi biti tu.Oznaceno je.



Uploaded with ImageShack.us

- - - - - - - - - -

Isto pitanje bi i ja postavio i jos bi dodao gde se nalazi broj sasjije??? Nikad nisam uspeo da pronadjem!!!!

Broj sasije se pika ovaj sa plocice.Bar je tako kod mene na tehnickom pregledu.



Uploaded with ImageShack.us
 
kupijo je i u mene komsija novog tafea kad je htijo registovat ne slazu se brojevi netreba nikom vjerovati dosta sam masina uzeo i svaka koja se mora registovati obavezno provjerajem dali je nova ili polovna ili dobar prijatelj kod mene ima dosta tih nelegalni traktora i prikolica
 
Ja nemam nista nelegalno i neregistrovano,svaka masina se odmah prenosi na moje ime sa tim nema sale... Nemogu da vidim traktor kad ostane na predhodnog vlasnika 300km daleko!!!!
 
Heheh
Znam jednog koji je u Rumi na vašaru kupio 539 pa ga zavlačili za papire i na kraju kada je nahvatao nakupce, oni mu kažu da nije na njima trktor nego na prethodnom vlasniku. Ode on kod tog prethodnog vlasnika u neko selo u okolini Šapca i ovaj mu nije hteo potpisati za prepis sve dok ne plati 700e što su mu nakupci ostali dužni. Šta će čovek, plati nakupcima, plati prvom vlasniku još 700, potroši goriva i goriva i nekako uspe da preveda traktor.
 
Sta se radi kad si prvi vlasnik a nemas prvu registraciju-saobracajnu, a sa racunom od pre trideset god. neko da prostite obrisao guzicu!
kako se dokazuje vlasnistvo nad tim traktorom?
 
za sada,nikako...ne znam kakvog efekta bi imala eventualna ostavinska rasprava u kojoj bi bio naveden taj traktor,ali za mup je jedino validno ili orig.racun,ili trag o prvoj registraciji
 
Nevredi ti ništa ostavinska rasprava ako nemaš papir-račun.jedina opcija je da vrebaš priliku kad ovi iz supa puste registraciju poljo mašina uz dva svedoka i da tad rešiš.mislim da je ovo već bilo i da su opet najavili ali naravno kao i sve kod nas kasni.
ima moj kolega tomu vinkovića kupio njegov otac preko zadruge za robnu razmenu svake godine davao neznam koliko pšenice.i ima potvrdu da je predao ukupnu količinu ali se na toj potvrdi nigde ne pominje traktor a račun nema.zadruga propala,otac umro,traktor nikad registrovan nije bio.ima čovek ostavinsku ali džabe nema ništa od toga
 
Jedina varijanta ti je da kupis neke papire za taj traktor:osmeh:ili da ga vozis tako.Na dva svedoka vise nikad nece biti,nazalost.Znas koliko se vlast brine za nase traktore.
 
ma najavili su bili sad oko februara pričalo se ali nema još ništa.isto tako se pričalo i za legelizaciju kuća nema sanse pa evo sad je gratis.kupuju se poeni i glasovi sirokih masa.samo treba pravu priliku uhvatiti dosta ljudi čeka da završi papire za traktore i prikolice
 
Tako ga vozimo 32god. nije to problem, nego mozda ce promeniti vlasnika pa bi to sredio kad vec nije onaj ko je trebao.
2011god. kad sam doterao nov traktor, sutradan sam ga odmah oterao na tehnicki zavrsio sa registracijom, da ne bude imam vremena pa nikad..
 
Ima li negde da se kupi hladnjak za IMT-542 a da nije turski? Čije su proizvodnje ovi što ih sada ugrađuju na nove traktore?
 
Nov i kvalitetan hladnjak imas da kupis u IKATERM Beograd,nekadasnji ikarus.A ovi novi kada sam gledao na proslogodisnjem sajmu neki su turski a neki domaci,zasto tako rade u IMT nije mi jasno.Ja istocni nikad ne bih kupio.
 
od danas sam i ja vlasnik jednog IMTa 539, platio ga 2550, traktor je maksimalno ocuvan, nigde ogrebotinu nema, pali cim taknem kljuc, nema kabinu, motor menjac i hidraulika perfektni, samo mi je tvrd na kocnicu pa tesko stajem, kako bi to mogao resiti, hvala
 
Svaka cast,to je jako lepa cena za ocuvan traktor imt 539,kod mene bi to bilo bar 4000eura.Mislim da od svih imt traktora ti mali imaju najbolje kocnice osim ovih novijih koji imaju mokro kocenje.Barem je to moje vidjenje stvari.To ces lako resiti,samo da ti jos neko od forumasa-strucnjaka objasni:osmeh:
 
Nazad
Vrh