IMT

Danas tanjirao sa fergom strnjiku radi lakšeg oranja i vidim posle na betonu u šupi malu fleku od ulja ispod one rascepke na sredini traktora, A čini mi se da je i onaj čep gde se sipa novo ulje nešto crn i mastan, šta može biti?
 
Dobro ljudi i šta sad, jel može to tako da se pozavršavaju jesenji radovi, pa onda da vidim sa majstorom ili...? Treba 2 ha da se uzoru i još malo tanjiranja...
 
A razbacivanje veštaka sa rasipačem idem drugom kao i transport istog?
Jel mislite prednji semering radilice ( mislim da postoji i zadnji) ? Jel taj semering i pluta kartera mogu da se odrade bez nekog skidanja motora i rastavljanja...? Sad sam baš u panici.
 
Skoro svaki Imt tu pusta, po neka kap nije strasno, samo vozi i ne misli.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Мој трактор је нов пуштао, капље и сад, не пада ми напамет да га због тога расклапам. Кад сам скидао мењач, заменом оба семеринга на спојничкој, од тад цури и ту ,и још на пар места. доливај и ћути.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Aco rascepka je na sredini, a na sredini se nalazi zadnji semering motora i pluta (a i semerinzi spojničke sovine). Znači, cepa se na pola. Ali što kažu kolege, teraj! Nećeš ga rastavljati zbog par kapi.
 
Hvala puno, baš sam se bio zabrinuo. Do sada nije curilo, godište 86. ali malo sati ima, oko 3.000
Paziću na nivo ulja pa ću se posavetovati sa nekim majstorom da li da ga otvaramo ili ne diramo. Mada i majstora ima različitih, tri majstora, a četiri mišljenja.
 
Prošle godine odradimo tu sredinu na štoretu da ne curi. I jbg opet isto. Onako samo spomenem majstoru usput, kaže jbg. E reko, bačene pare, al najviše mi krivo nadanje da neće više curiti.
 
Tako sam se i ja osecao prvi put samo, posle nisam vise bio optimista.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ma nisam baš bio previše zahtevan, ali je majstor onako bio odlučan, biće to dobro. Jbg posle par meseci jako je bio realan. Al ajd, druge stvari su radjene, pa reko da se i to sredi. Kad ono, medjutim.
 
Nazad
Vrh