IMT

A šta se desi s hladnjakom? Ja imam traktore 1971, 1991 i 2009.
Najstariji hladnjak ima 53 godine i dobar je. Jel vam procure, ili ih nekako fizički oštetite?
 
Pojedu ga isparenja iz akomulatora i sve ostalo. Ja sam na mom traktoru imao 30-40.000rs, potrošila se glava motora, boš pumpa, pa i hladnjak od vibracije. Kada sam ga prodao bio je ispravniji od onih sa 5.000rs.
 
565, dva puta prolupao na maloj pesnici i jednom generalna zbog ,,finog" filtera za vazduh, nepitaj kako sam uspao glup i naseo na priču prodavxa filtera.
 
Mislio sam da je i na njemu uljni filter kao na 560...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Лепо су рекли, мислим да топ гиру, уљани филтери за ваздух су избачени из аутомобилске индустрије да би произвођачи сувих филтера имали шта са зараде, редовна замена.
 
Polako u osposobljavanje, slizao pipke na korpi, vidim rastelovan drugi stepen, prethodni vlasnik je verovatno stiskao ko blesav pa na kraju ni prvi stepen nije hteo da razdvoji vise... inace kabina ce mozda biti na prodaju...i nemam gde trenutno da ga rasturam, pa mora malo napolju..

 
Moj 560 je 2004 i ima uljni...
577 ima papirni i 549 samo, ostali svi imaju uljne.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Boderlice, kako si ispao glup i naseo?
Ja nisam kvaran i zao za razliku od neljudi i ološa. Oni misle da u pametni ali sve to priroda (neko kaže Bog) vrati. Tako je bilo milenijumima, a posle se čudimo zašto su nam deca tako prošla.
Ne mogu svi biti pametni, mora da postoji ravnoteža u prirodi. 😂😂😂
 
Ne mogu svi biti pametni, mora da postoji ravnoteža u prirodi. 😂😂😂
Ne sprdam se. Ozbiljno te pitam kako te zahebo prodavac? Doduše prvi put sam te pitao onako kako si napisao da te ne pita (član Bećarina), a pošto ja nisam nego sam ja ja, znači, mogu da te pitam, zar ne?
Vis da je on prirodno glup a nije ispao i naseoda ga nije sjebao filter terao bi 50000 sati bez generalke

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Radni sati su vrlo diskutabilni, ne bih o tom. Znam samo da mojim stilom vožnje ne bi toliko izdržao (verovatno) nijedan.
 
Vi ne verujete da je čovek napravio 30-40k sati sa IMT?
Po netu ima milion krajnjih korisnika istog brenda koji su napravili po 25k sati bez ubodenog šrafcigera u traktor!
Ja sam svojevremeno pravio 700 sati godišnje sa 577 DV i furt mu je nešto falilo, makar i banalna glupost ali je uvek moralo nešto da prca i popravlja trenutno raspoloženje.30-40k sati su za Ginisovu knjigu rekorda i kod ozbiljnijih brendova.
 
Ne sprdam se. Ozbiljno te pitam kako te zahebo prodavac?
Prodavac nije mogao da me zajebe jer tada su se pravili isključivo sa suvim fiterima za vazduh. A i bio sam student i nije me zanimala poljoprivreda, pokojni otac je kupio.
Mikser (manje Sale carjer je mlađi) zna koliko je svaki ceo dan (362 dana u godini, u proseku 10 sati dnevno) 20 godina radio moj traktor, da ne računamo onih još 16 godina.
20×362×10=72.400 sati nekog rada, nije sve bio pun gas, puno je bilo o na leru.
Neka sam slagao za pola, pa vi računajte.
PS:zabole me ona stvar šta drugi misle o meni, dela su dokaz, a ne mišljenje nebitnih ljudi.
 
Ako smem da pitam, a štq je taj traktor radio, tj koji su mu bili poslovi, kada je 20 godina rafio 10 sati dnevno? Bio na farmi, ili u kojoj proizvodnji?
 
Poslovne tajne 😂😂😂😂, jbg, nemoram ja sve da odam.
Ovde članovi kriju i lokaciju i identitet.
Verovatno pišem istinu čim ne osporavaju oni koji znaju, a na forumu ih ima da ja znam bar četvoro, a onih koji kibiciju i ne komenarišu i mnogo više.
Ponavljam, neka sam slagao za pola, a bilo je godina da sam obrađivao 120kj sa njim kao velikim traktorom, mimo onih 20 gidina.
Sve se mora održavati, nusam jedini od članova koji ulaže.
 
Prodavac nije mogao da me zajebe jer tada su se pravili isključivo sa suvim fiterima za vazduh. A i bio sam student i nije me zanimala poljoprivreda, pokojni otac je kupio.
U velikoj većini slučajeva te razumem šta pišeš. Čak i kad post izgleda kao da ga je pisao policajac Krebtri iz serije Alo, alo. Al jebeš mi prase ako ja tebe sad razumem.
 
Polako u osposobljavanje, slizao pipke na korpi, vidim rastelovan drugi stepen, prethodni vlasnik je verovatno stiskao ko blesav pa na kraju ni prvi stepen nije hteo da razdvoji vise... inace kabina ce mozda biti na prodaju...i nemam gde trenutno da ga rasturam, pa mora malo napolju..

Komsija je trazio da kupi kabinu za 577, ne znam da li je nasao.. Ako bude na prodaju javi pa da ga pitam da li je jos uvek u potrazi..
 
U velikoj većini slučajeva te razumem šta pišeš. Čak i kad post izgleda kao da ga je pisao policajac Krebtri iz serije Alo, alo. Al jebeš mi prase ako ja tebe sad razumem.
Nema veze, kakvo pitanje takav odgovor. Jbg, ne gledam u pasulj šta je ko mislio.
Precizno pitanje dovodi do preciznog odgovora.
 
Nazad
Vrh