IMT

Zar ne treba na grejač da bude povezano gorivo?
Треба, ал процурео , можда сам досадан, анласер је нов, одливак је нов, тело је ново. Питање је колко вреди и ко га прави.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Pozdrav. Potrebna mi je pomoć. Imam IMT 558 , pukao mi je treger sa navojem što se šteluje visina poluga hidraulike. Nebih da kupujem Turske ili Indijske ako ne moram. Dali mogu da se nadaju negde fabričke polovne. Hvala unapred.
 
Kod mene na levoj se slizao navoj pa sam je probusio na par mesta i sad tako moze da se steluje mada i nemam potrebu za stelovanjem.
Desna je bila turska/indijska i brzo je otisao prenosni mehanizam gde se odvija-zavija.
Na 560-577 bi bilo dobro staviti u kompletu spanere, vertikalne i horizontalne poluge od nekog zapadnog traktora.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Sta ti je puklo? Sve se to zavari, ili neku polugu polovnu, od ovih turskih nema hljeba.
Pukla mi jedna uška kroz nju i polugu hidraulike prolazi bolcna. Pa izgleda da ću je zavariti, našao sam polovnu komplet levu ( ta mi i treba ) IMT original za 8000 din.Znam da je to kvalitetnije od "Azijata" .Nešto mi je to puno? Ne znam videću. Pare nisu problem para nema.
 
Hladnjaci za IMT 577, npr Indijski.. Je l' u njih takodje mora antifriz uvek da se sipa ili moze samo voda?
Znam da u ove Turske ide antifriz..
 
Pitao sam vec ranije u temi samo ne mogu da nadjem pa da priupitam opet.

Ima li neko iskustva sa Gocem auspusima na IMT traktorima?
Kako su se pokazali?

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Imam na 560 sa s44, odlican zvuk.
Ne auspuh vec je cev, nije prazna, ima onu mrezu unutra sto prigusuje zvuk.
Imaju dve duzine, ja sam uzeo kracu koja je cini mi se 135cm i taman je par cm ispod kabine.
Sad mi treba auspuh za 560 ali hocu fabricki zvuk da ima, ne znam kakav da kupim, ni sa jednim nema fabricki zvuk, daleko je bucniji...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Kod mene na 560 je sada neki turski ispod kabine sigurni 20 cm, bas kratak i ruzan zvuk imam pa bih uzeo taj cev iz Gocema.
Koliko si platio taj?

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Da, zvuk nije kao sa fabrickim ali nije los.
@Lentic_98 Ovaj auspuh su mi ponudili bas namenski za 577, mislim da je fi60 na dnu, za 560 nzm da li imaju, pozovi pa pitaj, mene zanima kakav bi zvuk bio a mrzi me da izmenjam na traktorima ako je fi cevi slican uopste...
Oko 5000 je bio.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh