IMT

Secam se fabrickih auspuha od 560, bio tezak kao tuc, a zvuk milina za slusati.
I kod mene neki turski mali, kad stisnes gas u trece selo se cuje.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
На мом трактору је kiler, напољу је све у реду не чује се али у кабини је као у ковачници, да човек полуди.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Није до ауспуха,кабина не ваља, она огромна стакла се понашају као резонантна кутија.

Послато са RMX3624 помоћу Тапатока
 
Ja stavljam na 540-542 110A Ciak, ima udarnu struju navodno 1000A, dobro se pokazao i taman staje u postolje na pomenutim traktorima.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako je sve ispravno, pali bez problema.
Znam pre kod nas u selu kad nece zimi da upali resenje bilo sto veci akumulator, onda ne moze da stane na fabricko mesto ispred hladnjaka pa pravljena razno-razna resenja spolja kraj motora ga postavljali, u kabinu....
Niko nije proverio anlaser dok ne stane skroz, grejac, dizne...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ako je sve ispravno, pali bez problema.
Znam pre kod nas u selu kad nece zimi da upali resenje bilo sto veci akumulator, onda ne moze da stane na fabricko mesto ispred hladnjaka pa pravljena razno-razna resenja spolja kraj motora ga postavljali, u kabinu....
Niko nije proverio anlaser dok ne stane skroz, grejac, dizne...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Na ovom traktoru je sve što si nabrojao provereno i rađeno samo je akumulator ostao od 72 ah :ROFLMAO: Mada praznio se prošle zime tako da će sada da ide novi od oko 100ah (po preporuci) pa će se videti hoće li biti poboljšanja u zimskom paljenju.

Nisam naglasio da traktor upali zimi ali uz korišćenje grejača, često i dva puta treba grejač da odradi i traktor skroz lako upali sa 72ah a bez grejača nikako.
 
IMT533 i R65 zimi palim uz pomoć fena za vreli vazduh ,10 minuta u usisnu granu i malo zagrejem filtere i pvp.
Što bi rek'o Bosanac za dvicu ,jednom ,dvaput i treći put upali iz prve.
 
Drugar ima na 558 turski, uradjen motor ima snage dosta ali i problem, greje se motor, on kaze da je smece.
Cuo sam da hvale firmu iz Bg, cini mi se, "kilervagen" ili slicno, oko 350e je nov kod njih.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh