IMT

@North ARMY predložiću mu, ali ne verujem da će hteti eksperimentisati, namučila ga par puta. Ali nije loše znati za ovaj podatak! Jesenas ga snimim kako pešice ide preko njiva do nas i odmah sam znao da je stao traktor. Kad je ušao u dvorište, pitam ga: jel komšo, truješ miševe? 🤣
Eventualno ću na licu mesta pokušati još malo oribati od ventila jer mi žao da skidam pumpu kad radi jako dobro. Strah me i da će bošista nešto raštelovati... A i navoji na motoru su već lošiji i već vidim da ću morati praviti brenzone sa fi 10 na fi 8mm i slične egzibicije.
 
Koji iz Zvornika? Znam da majstor Jovo Maric radi odlicno. Iz naseg kraja ko god je nosio nije se zalio. Ja licno nisam nista radio kod njega ali drugar mehanicar jes dosta pumpi nosio kod njega i nije imao reklamacija.
Radi Jovo i dosta ljudi ga hvali ali ima i tu promašaja za koje lično znam pa zato bi probao kod nekoga drugog. Rodjaku radio pumpu na 558, mijenjao hidro glavu cijena 250 eura a on opet isto radi samo sto posle remonta curi nafta iz nje na sve strane
 
Ako pumpa samo curi to sam prepakujem 1500 din mahle set roto pumpa
Ali podesavanje to ne mogu sam
Od zmaja moram skinuti pumpu kao da malo brka na punom gasu


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Radi Jovo i dosta ljudi ga hvali ali ima i tu promašaja za koje lično znam pa zato bi probao kod nekoga drugog. Rodjaku radio pumpu na 558, mijenjao hidro glavu cijena 250 eura a on opet isto radi samo sto posle remonta curi nafta iz nje na sve strane
Ja bi reko da imas u Gradiskoj dobrog majstora Jovo se zove al daleko ti je .
 
Na rotacionoj pumpi 542,onaj prsten gde nalezu cetkice,kada je nov ili dobar jel rupa pravilna u fi ili malo elipsasta?
 
Izgleda da trazim dlaku u jajetu nzm.Sredjujem za sebe 542,uradim mu generalnu sve ful i kada ga upalim on radi lose dimi onako kako ne treba a dizne i pumpu nisam dirao jer sam mislio da ce to mozda biti ok,i odmah mu kupim dizne one Seven /italy/namontiram kad ono slicno malo bolje radi ali pa ne perfektno,kako sam ja sam motirao uloske,posumnjam u sebe a i aparat pa ih skinem i odnesem bosisti na proveru,kaze odlicne,ok vratim ih i u medjuvremenu uznem od tog bosiste gumice za osovinicu gasa tu mi malo vlazilo zamenim i to i cetkice dobio skoro dobar rad ali prvi put sutradan mi nece upali na zub,vec zavergla 3-4 kruga a stoji jos uvek u garazi na +10c kada upali posle u toku dana pali na dodir i sad ne znam sta je u pitanje.Menjao sam mu i glavu stavio one bolje indiske iz Jusela,ali i nju sam preradjivao za svaki slucaj vratio stare opruge i pastirao ventile.
 
Na koliko ste bari ostavili dizne?
Pumpa nije remontovana a dizne su nove i teze je pumpi da stvori dovoljan pritisak.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja najvise volim to majstor dobar da odradi, ume prilicno da kosta ali vise nema problema.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh