IMT

Već sam napisao. Zbog konusno-tanjirastog. Inače ne znam šta te boli k šta ću ja da opteretim i šta mislim.
Razumem da su za tebe nebuloze nešto složenije i nedostupno tvom mozgu. Ali tu ti već ne mogu pomoći.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Jebes mi sve ako si ti normalan. Kakve nebuloze ti pises pa to je da se covek smeje kao lud na brasno. Postajes polako najveci hit na forumu🤣
 
Sad se zaglibio,nema pustanja

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
Pa kad se boji konusnog pa kupio 11". Da je kupio 12ke ne bi zaglibio. 🤣🤣🤣
Salu na stranu, vidi se da je tanak sa znanjem iz aviona, to nije nista lose, ali tako arogantan i bezobrazan e to vec... Poznajem i takve ali imaju kredibilitet da budu takvi, u smislu znanja, iskustva, konekcija itd a on se hvali i nabija na nos ljudima fakultet koji uopste nije ni zavrsio nego napustio a vredja ljude na osnovu toga. A po njegovom znanju matematike vidi se zasto ga i nije zavrsio. Tako da nema tu slabe tacke, samo slab kucni odgoj prvenstveno.
 
Stvarno olabavite malo, nije cilj foruma ovo...
Kako ja funkcionišem (ne tvrdim da je to ispravno) - što ne znam, pitam, nije me sramota. Što znam, gledam da pomognem.
 
Koji je motor na traktoru i koliko izgubi snage kad se stavi jos jedan par?

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
DM-33. Lakše i mirnije ide po oranju nego bez duplih iza, puno lakše. Vuče 2. brzom 4 krila Leskovačku. Imao sam i 5 krila koju je vukao IMT-549 sa duplim točkovima (14,9-28 + 420/70-28) iza, a naprijed balonke (10/75-15,3 ko što imam i na fergusonu), ali bilo mu je teško drugom pa ju je vuko prvom brzom. Kasnije prodao tu 5 krila i kupio još jednu od 4.
 
Niti sam ja šta napustio, nti se to tebe tiče, niti je slučaj da zbog matematika nisam završio. Pošto sam ih sve položio tamo. A u odnosu na to, sve što ti jesi nije vredno mog :poop:
A zamisli na tom istom fakultetu na moju sugestiju profesor je ispravio predavanje iz jedne lekcije na ispitu Elementi elektroenergetskih sistema. Tiče se računanja unutrašnje induktivnosti pravog cilindričnog provodnika. To uspeva jednom u 100 000. Tako da nemam uopšte potrebu vama da se dokazujem.

A takvo pašče kao što si ti ne može nikakvo vaspitanje da ispravi. To se rađa.
 
Poslednja izmena:
Sale brate...
Iskuliraj se, zašto imaš potrebu da svima koji ti ne veruju dokazuješ da nešto znaš? Znaš, to je najbitnije tebi i nekom ko želi tvoju pomoć. Ko ne veruje ok. Ovako te samo tovare i ti sve više klizaš.
I vi ostali, ostavite čoveka na miru, idu praznici, daj malo da se radujemo, živeli svi
 
Niti sam ja šta napustio, nti se to tebe tiče, niti je slučaj da zbog matematika nisam završio. Pošto sam ih sve položio tamo. A u odnosu na to, sve što ti jesi nije vredno mog :poop:
A zamisli na tom istom fakultetu na moju sugestiju profesor je ispravio predavanje iz jedne lekcije na ispitu Elementi elektroenergetskih sistema. Tiče se računanja unutrašnje induktivnosti pravog cilindričnog provodnika. To uspeva jednom u 100 000. Tako da nemam uopšte potrebu vama da se dokazujem.

A takvo pašče kao što si ti ne može nikakvo vaspitanje da ispravi. To se rađa.
A volis ti da "ispravljas" :haha: :osmeh:..
 
Da l nije video neko negde mozda da ima da se kupi ovaj deo za topling od novijeg tipa?
2566c2c1246be08f0f4713fd74376a6c.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh