IMT

Previše mi primaknut auspuh limariji na traktori..jel pametnije kupiti drugu granu Il da ovu siječem i pomjerim pa nanovo zavarim
 
Moja 577.. dobio novu lameli.druk ležaj.prepakovata korpa..čahure na centralnom..semerizi na vuči..prepakovat alternator..dobit će nova šira vrata i komplet nova stakla
 
Ne znam da li je to fabricka izduvna grana, tj to koleno, mozda je neko kratio zbog prednjeg utovarivaca...
Ako je fabricka, nista ne dirati.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Dodiruje mi lim pa hoće da zvecka..mislio sam krivu presjeć pa prilagoditi i onda zavariti sa CO2 .....kad sam rastavlja traktor ispustio sam ulje iz cilindra i pumpe volana..nasuo novo ATF i sad kad motam u desno odma hvata. i krenem volanom u lijevo imam lufta pola kruga...ulja ima dovoljno..dal treba nešto ozračit
 
Ima ih i kod nas, idu...
Ovde ga zovu Labud
Drugar ima jedan bas, nabacio mu riko 3 i samo sluzi za stajnjak i nesto povremeno da zakopa.
Motor je bio los pa je ubacio m34...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Takodje i kod nas ima naziv labud, ima jedan u blizini uvek ga prepoznam po zvuku, nekalo ima specifican zvuk..

Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ima ih i kod nas, idu...
Ovde ga zovu Labud
Drugar ima jedan bas, nabacio mu riko 3 i samo sluzi za stajnjak i nesto povremeno da zakopa.
Motor je bio los pa je ubacio m34...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Da da. Labud. Kako je tata pricao seoska zadruga je imala 2 komada. Rodjak je do skoro imao jednog sa malo odvrnutom Bosch pumpom. Kako je taj traktor leteo po putu... Ni moja Rakovica koja je isto odvrnuta na 2800/900 obrtaja nije mogla da ga stigne :haha::haha:
 
Nazad
Vrh