IMT

Tako sam i ja, kad sam izvadio, mosa.
Jeste sporiji od 539.
Ja sam mislio da moj 540 ima istu brzinu kao 539 ali cak ni on nema, ferdza je jednostavno najbrzi.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nisam merio, ali sam vise puta robao da grabim sa 560 i balerinom i ne moze da stigne da ograbi kad idem drugom. Dok sam kosio sa imt kosacicom morao sam na skoro punom gasu da vozim da bi lepo radila. Ne znam za 540 ali 542 ima brzi kardan od (mog) 560 a nesto sporiji nego 539.
 
Razlika je na kojem obrtaju motora se postiže 540 obrtaja kardana.
Za teške poslove sa kardanom je bolje da ima 540 na većem obrtaju motora.
 
Imt 539 ima 540 obrtaja kardana pri 1500 obrtaja motora (720 pri 2000 obrtaja motora) dok recimo zetor 7211 540 ob.kardana ima pri 2000 ob.motora...
 
Pretražujem, ali mi nešto ne ide preko "tableta" kompjuter mi crkao, a treba mi hitno informacija, bukvalno za danas...
IMT 549 novi tip, onaj sa novijom haubom, treba da se registruje na 2 svedoka..
Gde mu je broj šasije i broj motora ?
Ima pločicu ispred volana, evo je...
 
Ово ти је број шасије, а број мотора је са десне стране на блоку имаш један раван део где је број укуцан.
 
Hoće li smetati radu motora na 577 kad bi izmjestio filter zraka i produžio crijevo što uvlači zrak nekih 50 centi..možda i malo više
 
Moze preporuka za auspuh za 577 da ima normalan zvuk...
Stari je sluzio 20 god, odlican zvuk je imao, ali gotov jbg.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ja sam kod mene imao onu prohromsku cev iz Gocema.Motor zviždućka kao da ima turbinu a montirano je zbog prednjeg utovarivača jer je klasični auspuh smetao.
 
Nije preterano bucan?
Drugar je napravio sebi na 577 od prohromske cevi, vrhunski izgleda ali para usi prilicno...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh