IMT

Ako se desilo u oranju i nekongrolisano je podigao samo jedna stvar, igla kontrole vuce zaglavljuje ili ako je skoro nesto radjeno nije dobro slozeno.
Ne ja podignem on neće da spusti više stoji s plugom i komande zaglave što idu na pumpu.
Ostanu ovako i ni nazad ni naprijed
 
Jel prilikom podizanja podigne i drzi zadatu visinu dokle si podigao rucicu a nece posle da spusti ili podigne do kraja nekontrolisano bez obzira koliko si podigao rucicu?
Jel ovo na slici kad ovako stoje poluge max podignuto ili plug stoji negde na pola podignuto?
Jel se mogu vratiti rukom da spusti?
 
Poslednja izmena:
Jel prilikom podizanja podigne i drzi zadatu visinu dokle si podigao rucicu a nece posle da spusti ili podigne do kraja nekontrolisano bez obzira koliko si podigao rucicu?
Jel ovo na slici kad ovako stoje poluge max podignuto ili plug stoji negde na pola podignuto?
Jel se mogu vratiti rukom da spusti?
Digne sam do kraja koliko sam skužio.
Čačkao sam onda po balansnoj opruzi i odglavilo je.
Radilo opet sat vremena i zašteka.
Sutra opet raskopati pa ćemo probati pronaći problem.
Sad je ugašen i neće dolje opet
 
Igla balansne opruge, tamo gdje ulazi u blok, a jel imaš iza gumu, da neide prljavština na balansnu...... Na jednom 533 se događalo, samo nek ga operem, i zahrđa igla u bloku, samo podigne do kraja i počne lupati pumpa, samo da nepukne poklopac hidraulike
 
Igla balansne opruge, tamo gdje ulazi u blok, a jel imaš iza gumu, da neide prljavština na balansnu...... Na jednom 533 se događalo, samo nek ga operem, i zahrđa igla u bloku, samo podigne do kraja i počne lupati pumpa, samo da nepukne poklopac hidraulike

Polugica što je u poklopcu je lako išla ma je guma al pušta svejedno.
Štekaju polugice ne diže sad a kad podigne zašteka
Balansnu van izvadio nije do nje ona štanjgica lako ide kvar je jedino u polužju kad je drugo novo.
Ne spušta nikako. photo upload website
 
Poslednja izmena:
Ona igla što ide sa toplink veze zaglavljuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Da dođeš do nje, moraš skinuti poklopac, i onda ćeš vidjeti gdje igla ulazi u poklopac prema balansnoj opruzi, balansnu nisi ni morao skidati....
 
Skidam već 5 puta poklopac 🤣🤣🤣🤣
A niš probat i to izorem 20 tak brazdi i zašteka.
Prvo neće da digne onda kad digne nema dolje.
4 godine ko urica radilo sad problemi a nemaš koga da popravi
 
E momci jedno pitanje za vas,razmisljam da li da kupim IMT 577 novi tip,94.god ,kakva su vasa iskustva sa tim traktorom?
Konkretno me interesuje u oranju sa dvobraznim plugom,sa setvospremacem 2.9,da li su dobro resene brzine za te operacije i da li se sa njim moze raditi medjuredna obrada?spartanje, sejanje

Unapred se zahvaljujem na informacijama!
Evo ti ovde snimaka kako radi IMT 577 pa prosudi sam
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBxulmHaFUDAhXvP_cxvaLjHLP_JZNV8d
 
Nazad
Vrh