IMT

Naravno, zato cu sad orati sa Zetorom.
A ovog cu ostaviti za razbacivanje vestaka.
 
Ne sme da ga tera žestoko jer mu češe klipnjača o blok. :haha:

Naprso blok prosle zime. Ostala voda u njemu.

Imaš li ti za deutza uopšte plug
ako nemaš prodajem ja moj 757, mislim da će mu pasovati

Orao sam sa 757 plugom kada Sam bio mali i hobi poljoprivrednik.
Nemam I ne treba mi. Za sada radim gruberom, dok ne shvatim da sam zajebo.
Ali tad ce biti kasno, posto cu toliko propasti da cu se vratiti da orem Rakovicom.
 
Danas rodjak skinuo glavu sa 558 koji ima motor od tamica 80,otisao dihtung.Zanimljivo je to da klipovi imaju siljak u rupi.Tamic 75 nema taj siljak,neznam kako 80 ima.
 
Primecujem da je taj motor daleko ostriji od standardnog na mojoj rakovici 76.Kod mene nema siljke na klipovima.Jel to ima svaki tamicev motor 80ks?
 
Nosi ga kao od sale
f8163428609964504dda1995c711fa7c.jpg


Послато са LG-K420 уз помоћ Тапатока
 
Po meni je 539 jedino dobro sto je IMT napravio.
Jako mi je zgodan za voznju, sve mi je tu. Kvacilo pritiskam petom, volan okrecem jednom rukom I moj je bez kabine I sa njim radim sve lakse poslove. Setva, pskanje, spartanje. I najbitnije ne umara me. Skocim sa njega, skocim na njega. Mogu ga voziti nedelju dana po 15 sati dnevno.
Moj je 80. godiste prva serija. Ja ga kupio sa 1070 sati rada imao fabricke gume. I stvarno me dobro sluzi. Radio sam mu jednom bosh pumpu I remontovana hidraulika, a to me sve kostalo 200e.
Sto se mene tice 549 je mama i tata naspram 539 a u istoj su klasi .Vozio sam x puta i jedan i drugi , to se ne moze porediti.Kod 539 jedino potpisujem sto ima veci ajnslag mada to moze i 549 kad se granicnici pomere.
Kod nas je 549 od 1991 godine uzet nov , pravi u proseku godisnje 500 sati. Prvi put bosch pumpa zamenjena ove godine, 4-5 ac pumpi do sad . Ostalo nista taknuto nije. Bukvalno sipaj i vozi

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Druze, ako si radio 500 sati godisnje od 1991. Ispade da je tvoj traktor napravio 13.000 sati rada, a da nije otvaran.
A jel si imao problem sa menjacem, konusno tanjirastim. Kazu da to kod njih hoce da ode, tako Sam nacuo.
 
Nazad
Vrh