IMT

image.jpg


image.jpg


image.jpg


image.jpg
 
Nisam previse ispitivo, ali kako mi se cini da ce sve ostati fabricki, samo se mjenjac radi komplet.
 
Bogami moj 577 hoće da dimi u oranju i to lepo.Motor urađen,glava takođe,pumpa i dizne,nove cevi jedino nisam menjao ac pumpu.Ide ekstra,ne troši mnogo,pali na pogled ali hoće da dimi mada se i tera ne štedi se ni malo.
 
Traktor u brazdi dok ne baci garonju na auspuh ja ne smatram za oranje

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Kod mene ne dimi ni jedan traktor. Osim kombajna, koj hoce kada se potere.
A radjena je pumpa I dizne.
 
Meni je zao kad god vidim u daljini traktor koji dimi kao voz i dernja se...u orajnu najjcesce...mucenje masine jadne. Kaze meni drug, ja volim da orem kako treba (duboko) i tek na kraju brazde mi traktor dodje do 'daha', al neka to mu je posao :sjasi:
 
Rijetki su IMR s46 motori koji ne dime. Na zmajevima tu i tamo neki dimi al pumpa je totalno drugacija na traktoru (po rijecima bos majstora, daje manje goriva i traktor s tom pumpom ne moze raditi kad bi se mogla i ugraditi na traktorski motor). Al zato brena SVAKA valjda dimi. moja dok ide cestom pun gas dimi, u bilo kojem radu dimi. 5136 ko god je imao ovdje svaka je dimila i to bas se vidjelo izdaleka... Nit trosi ulje nit goriva trosi puno, jednostavno - DIMI...
 
Nazad
Vrh