IMT

IMT. Snaga se oseca.
w2efdf.jpg
 
Dali je to ona sa grejanjem?mozes li da mi poslikas kabinu....nista hitno nista obavezno...jednom
To je izvozna kabina. Slicna onim na poslednjim serijama ali ima nekih razlika. Ima slika na nekih 15ak stranica nazad takva kabina na IMT 549. Trebalo bi da ima grejanje i ventilaciju.
------------
Petre, sta ce onom prvom onolliki nastavci na prikolici? deluju bas duboko
 
Zanima me isplati li se remontovati vodenu pumpu na 533 ili bolje da kupim novu ona je oko 3500-4000 koliko sam video.Pogodio sam sa majstorom da mi sredi prednji trap 6000 sa obradom i moji delovi oko 3000 izasli i danas mi kaze da ne bi bilo lose da remontujem pumpu posto je on rasklopio sve vec.

Evo ja sam svoju prepakivo....dva lezaja i pakung nisu kostali vise od 7 evra.....Ne sjecam se vise posto me pumpa sluzi vec drugu godinu..Solidna presa ili kao ja,na veliki skrip koji se moze dovoljno razvuc i da se to odradit....Ipak..prvo moras alalt tih sedam evrica ako ti ne uspije.
Sto da diras u pumpu ako je ok..
 
Evo ja sam svoju prepakivo....dva lezaja i pakung nisu kostali vise od 7 evra.....Ne sjecam se vise posto me pumpa sluzi vec drugu godinu..Solidna presa ili kao ja,na veliki skrip koji se moze dovoljno razvuc i da se to odradit....Ipak..prvo moras alalt tih sedam evrica ako ti ne uspije.
Sto da diras u pumpu ako je ok..

Curila mi negde voda na jednom crevu i to oko selne i ja reko verovatno trb da se pritenge ili nova creva da stavim i u medjuvremenu oteram traktor kod majstora da sredi trap i on kaze da je do pumpe i kaze da je pocela da lupa i da ne bi bilo lose da se remontuje to su njegove reci
 
Sigurno su losi lezajevi...vidi koliko hoce da ti prepakuje da nebi bilo skuplje nego novu da nabacis..Kod nas su pumpe koje se proizvode u Tesnju najbolje
 
To si trebao u temu inovacije..:)) ja sam zavario ns mog itemca kao recimo pola kuke za meso..isto bilo zgodno..da ne mora stalno manilom da se vezuje..
 
Razmisljo sam i ja tako nesto al sam odusto jer postoji sansa da staklo razbije. A po originalu mehanizam da pravim nemam bas pretjerano alata za limariju i ukrajanje pa sam ovako plosku izmoto.
 
Zato sto dole smeta, ovako ga ne moram skidat koju god operaciju budem radio a da njega ne ukljucuje, a ima ih nekoliko.
 
kod mene on visi dole,kad mi ne traba ja ga skinem i bacim,namestim vucnik.Neznam meni nije tesko izvaditi jednu bolcnu....:ppozdrav:
 
Nema potrebe za time, a mogu ti rec da nije ni lagan. Ima dobrih 15kg. :ppozdrav:

PS: Kad vec sebe vrednujes kako ti nije mrsko izvadit jednu bolcnu, ja sam onda bolji od tebe sto mi nije bilo mrsko napravit drzac za njeg. :haha:
 
Nazad
Vrh