IMT

I kod mene je pukla jedna. Isto u prvih nekoliko dana koristenja. Isto bila nova.
 
Isto kod mene bilo al dobro je što ima ručnu kočnicu pa kad pukne drž se.
Nekvalitetne su budu mi pucale napraviti željezne najbolje .
 
Danas se penjao na garažu da promenim nekoliko puknutih crepova i nađem ovo, zadnja "šajbna" za IMT 558, skinuta čim je traktor doteran iz fabrike i u dobrom je stanju :)

slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
Mislim da mu trenutno treba i prednja ako ima gde na tavancetu?!:osmeh:
 
Da li je imao ko slučaj da mu na trobrzincu menjaču zaglavi prva brzina? Ne druga ili rikverc nego baš prva i to tako zaglavila da ne možeš ni pajserom izubiti zubčanik
 
Ima takav od 14 coli ima čak i pretpluznjake,vidjao sam po oglasima zahvat je 90 cm ali je zemlja lagana za oranje,kad je nešto teže onda se ipak kaci imt 757
 
Na tim plugovima je najlakse skinuti jednu brazdu ,sve ja na srafovima ,aka nadjes povoljno trobrazd ,slobodno uzmi.
 
Imao sam 4,dve prodao dve ostavio meni

- - - - - - - - - -

Ko je proizvođač guma, to je 16.9?

Rekord ,14.9

- - - - - - - - - -

Jesu li to one gume što si prodavao na KP
Dve sam prodao a dve sam ostavio meni za 558

- - - - - - - - - -

Za te pare što si uložio,mogao si skoro pa kupiti novi traktor.
Ja bi ako mi kazes gde ima novi za te pare :)
 
Ivane, ocisti desni blatobran da ga blato ne iskrivi. Sedmica tandrce ali ide i ide.. :D

Ma ide ko nenormalan, ja sam jako zadovoljan, trebalo bi ga malo ofarbati i napraviti par sitnica, al koliko trektor ima godina, to nije neki ulog.....a taj blatobran sam cistio par puta jer krivi blatobran, nekad samo krenem u rikverc pri okretanju i samo otpadne.....po meni vrijedi svakog eura koji ssm dao za njega
 
Nazad
Vrh