IMT

Ja sam na svom skidao hirdauličnu pumpu nikakvog osigurača nema na toj osovini Uostalom kolega Šanana imaš na sajtu skribid Radionički priručnik 558 560 tu imaš fino objašnjeno. Nemam link ostalo u starom kompu:ideja:
 
Neka ljudi, hvala na objašnjenju, ali neču to raditi ja osobno, radit će mi kolega majstor, on ima također 565 več 26 godina isto koliko i ja, a čovjek je baš pravi majstor za traktore, kombajne i automobile, pravi generalne, remontuje getribe i hidrulične pumpe, ma sve radi i zna da radi.
Poznaje 565 u dušu, to sam siguran.
 
Tako je najbolje.
Ako malo curi onda nije skupo ni kupovati ulje pa povremeno dosipati. Pogotovu kad vidiš koliko ima posla da bi se ta dva semeringa zamenula.
 
I obavezno zamjenit ležaje jer ništa se ne dobije samo zamjenom semeringa.
Ja sam na svom složio nema više ni kapi dolje .
 
kolege nabavio sam sve sta mi treba za ubacivanje pomocne pumpe jos treba crevo od pumpe da mi napravi i to je to
c2e57425c083acd557fae97452084a0c.jpg


Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
nemam jer tu je bio ventil preko koga je pre dobio ulje razvodnik

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
pumpa i nosac sa zupcanicima,lula sta dolazi u filter,filter 250e a plocu sam uzeo u drugu radnju posto taj nije imao 7000din i onaj mali poklopcic 1400din

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
nisam znao dok nisam video kako se kaci nosac pumpe da je kod mene drugacija ploca,mislio sam da se kaci na postojeca 4 video sam da ima neka da se kaci tako ali to msm da je od nekog starijeg ili veceg traktora

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Kad smo kod broja zuba,drugar ima 539 kojeg nebi mogo da stignem ni da imam i 4. brzinu.Kao metak je traktor.Obrtaji normalni ništa na pumpi nije ubrzavano.Dali ima više tipova tanjirasto konusnih za male traktore?
 
ubaci se KT od 560 i onda 539 LETI.

Imao je davno prije ovdje jedan mahanicar takvo brzog 533 ili 539 i sluzio mu je samo da ide do grada i nazad posto je od grada bio udaljen 15-ak km a nije imao novaca nit vozacku za automobil. Po prici je u njega ubacio nesto od MF 65, dal cjeli mjenjac il samo KT par ali je bio najbrzi u kraju.
 
Nazad
Vrh