IMT

Nema veze, kako god da je urađeno, za mene je tvornički ipak tvornički.

Bilo ih je nekoliko 577 i 560 u mojoj županiji sa pojačanom hidrulikom, viđao sam ih po oglasima, a koliko ih zapravo ima neznam, ali sigurna sam da ih ima dosta, zavoleli su ljudi te 560 i 577 pa su ih i kasnije dosta kupovali, znači tamo posle rata od 95. pa sve do prije 10-ak godina.
 
Malo prije vidio u trgovini nov m33 sa svim pratecim agregatima, cijena prava sitnica, pise na njemu 5222km, ali trgovac kaze da moze ici za 4600.
 
opet mi treba pomoc danas sam otvorio poklopac hidraulike kao sto sam i rekao slikao sam da se vidi kako je sad pa da mi kaze neko sta mi treba od delova da se stavi pomocna pumpa? i ako neko zna gde moze da se nabavi sve to.
10aca14f6d49bfe5822bd79334b98c59.jpg


Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Trebaju ti nosač pomoćne pumpe,pomoćna pumpa,zupčanik za pogon pomoćne pumpe,cev,crevo i filter sa otvorom gore.Delova imaš kod ljudi koji rasturaju traktore a ima i novih.
 
sad sam zvao par njih svi imaju pumpe i mali zupcanik,samo mi je problem nosac pumpe i veliki zipcanik gde naci

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
ima sarenih cena od 16000 do 25000 nasao sam sad jedan sta pravi sve i remonruje pumpe on mi trazio za komplet samo da se montira 400e sto mislim da je puno nastavicu jos da trazim

послато са sm-g355h уз помоћ тапатока
 
Poslednja izmena:
ima povratni vod tu vec je crevo jer prethodni vlasnik je radio sa razvodnikom preko ventila kako je klasicno kod svih koji nemaju pomocnu pumpu a gde ide sad crevo od pumpe vidim ima cep samo se skine i prikacim crevo

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
treba tebi tu dosta prednji poklopac hidraulicne pumpe nije isti kao tvoj sto je sada. amogu ti reci da nije najbolje resena pomocna pumpa preteska je i dobro opterecuje klinove sa strane. moje misljenje bolje spoljnu pumpu napravi. bice jeftinije.montirati pomocnu na traktor prilicno komplikovano moras ih spajati unutar kucista jer zajedno ne mogu uci
 
Kako nije istii poklopac hidraulicne punpe bas gledan po internetu neke koje imaju nosac pomocne pumpe sve je isto?

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
ima jedna slika bas na kupujem prodajem i drzac pomocne pumpe se kaci na ova postojeca 4 srafa
16d71085516ad513fa7d3fa7be62b0a0.jpg


Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nema veze, kako god da je urađeno, za mene je tvornički ipak tvornički.

Bilo ih je nekoliko 577 i 560 u mojoj županiji sa pojačanom hidrulikom, viđao sam ih po oglasima, a koliko ih zapravo ima neznam, ali sigurna sam da ih ima dosta, zavoleli su ljudi te 560 i 577 pa su ih i kasnije dosta kupovali, znači tamo posle rata od 95. pa sve do prije 10-ak godina.

Ma stroj ja bi još jednog rado uzeo ali bi rado taj s pojačanim pa možda i da se strpim koju godinicu da ga dovezem ne treba mi niš bolje od toga.
 
a mene si ubjedjivo da se mora mijenjat poklopac hidraulike. ne moze ti covjek nista vjerovat. :haha:

U moju obranu, nisam bio jedini koji je to tvrdio. A nitko nas nije pobijao u tim tvrdnjama...

Sad se posipam papelom jer ovdje takvih traktora bas i nema na svakom cosku a ja na sajmovima nisam ni zagledao jer sam uzimao za gotovo da je kao i na 51xx traktorima da je treca tocka na stubu koji nosi ramena.

Odmah sam se ispravio cim sam uocio svoju pogresku. Mogao sam sutjeti pa ako prodje-prodje. Nisam takav i svoje greske rado priznajem.
 
nije mi jasno gde je stari tip ovde kod mene koliko sam video imam sve izlaze na kucistu kako je clan bubu i napisao a za kocku kako je kod srarijih ja nemam izlaz za to tako da samo novi tip moze da ide srari nikako a pomocne pumpe po gabaritima su iste tako da ne vidim problem

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh