IMT

Ostaci unistene fabrike.
IMT 585 u Irskoj sa brojem sasije 904020771

34i3i1g.jpg
5yrx1j.jpg
wch53k.jpg
b9amme.jpg



ovaj baš moćno izgleda i ima i ove neke posebne naljepnice pa mu daje moderniji izgled
al koliko sam skužija ovih modela ima malo nešto
e zašto broj šasije? mislim zanima me el po nečemu poseban il šta?
di si ovo naša mislim na kojoj stranici?
 
Prodan je ja sam kontaktirao ih još 2013 god je otišao.
To su licitacije to su izvozni modeli da mi je jedan takav niš bolje mi ne treba u dvoru od toga.
 
Ovaj sa snimka s rolo balirkom je 587 a onaj s placa je 585.

Gazda ovog s rolo balirkom je bio aktivan prije na www.farmphoto.com i tamo smo se dopisivali o tom traktoru. Kupio ga je za neke suc-muc pare samo da ga se rijese s placa i on ga ne spara ni malo, tera ga kao i ja moje, vode vidi samo kad pokisne i samo gas. Kaze da je u sustini zadovoljan al da je stalno mastan. On ima i trecu rucicu mjenjaca (mehanicki reverzer). Vise se ne sjecam da li je original imao turbo ili ga je on ugradjivao, znam samo da su bile slike nove ganc turbine na traktoru.
 
Da se i ja sam čuo da je jedan ubacio ali nisam vidio traktor uživo .
E ali mislim da nemaju isti broj zuba
 
Moze da se ugradi od 539,trud,rad,hromova elektroda,strug i eto ga,ko fabricki.Broj zuba na anlaseru se ne menja.
 
Korak zuba na zamajcu 533 i 539 je isti kao i precnik zamajca.A broj zuba na anlaseru nema veze jer pricamo o brzom Iskrinom i njegovoj ugradnji na 533.On vrti kao lud kad se ugradi na 533.
 
Zna li neko od kog je materijala remenica na pumpi za vodu na 533? ako ima neke razlike izmedju ostalih modela...


I jos jedan zanimljiv imt-e :

2r37ztd.jpg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh