IMT

Spona, odnosno krajnica se nategne dobro pajserom, a onda cekicem zveknes u ono rame kuda krajnica prolazi (ono kao prsten) i ispadne to iz cuga.
 
Dobro je odrađen, svaka ti čast!!!!!

To želim!

Da ti pošaljem moju haubu, da ju središ?
 
To bi bilo pošteno, kad vidim da je to dobro sređeno, uf

Nemam ovdje kod mene dobrog iskustva sa limarima i lakirerima, sve neki zafrkanti i to neliči na ništa što oni naprave, ajd auto, al traktor je osjetljiva stvar
 
To bi bilo pošteno, kad vidim da je to dobro sređeno, uf

Nemam ovdje kod mene dobrog iskustva sa limarima i lakirerima, sve neki zafrkanti i to neliči na ništa što oni naprave, ajd auto, al traktor je osjetljiva stvar

Ma gadi mi se to ja s ovima upoprijeko neću ni da imam posla on bi ovako onako .
Samo ti sam bojaj il radi ili ne radi.
Tako da mi nije problem se potruditi napravi se da donekle ljepo izgleda.
 
novu haubu sam gledao kod nas, 2500kn (oko 350€) plus nosači svjetala, plus ona siva zaštita hladnjaka, neznam koliko je u juselu, al nije jeftino
 
Problem je sto su ovo haube za Tafe 42, nemaju nosac fara i migavca kao IMT, mislim da i visina nije ista. A ako je kvalitet laka kao na Tafu, onda je to njesra.

Tako je indiska hauba e sad jel visina ista nezz.
prodaju ih kod nas isto meni nudili , nosači posbeno se kupe lak je loš.
Kupovao sam na onog 33 šta sam radio donji vezni lim i bočne stranice auu napatio se niš pasalo nije.
 
Jedno pitanje. Da li se moze postaviti hauba, od novog tipa sa imt 539 na imt 533?

Послато са E2105 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh