IMT

Sve OK i da pase naprijed al sta s instrument tablom? I nju mjenjati moras na novi tip ako hoces da spoj table i haube lici ne nesto...
 
Naravno da ta indiska garant losa i da se sigurno ne pase kao original,da je tanja i uvija se na podizanju,kao i svaki njihov deo,ja kad god uznem nesto njihovo ne pasuje nego mora prvo da prepravljam pa tad ugradjujem,I evo ovom prilikom da kazem i da im spone nisu ni zasta.Nepunih godinu dana kako sam ih sve cetri zamenio slucajno se naslonim na onu cev/tj nosac spone/i ucinimi se kao da cev krenu nadole...pritisnem sponu kad ona 2-3mm ide dole.I eto sad ponovo mora kupim nove. Privuklo me 350.din. komad i ja rekoh ajd ne mora ona da gura 30.god.ali ce 5-10 pa dovoljno,a sad vidim da ako ih ne skinem izletece kugla do letos i ostaviti me negde na njivi.
 
Naravno da ta indiska garant losa i da se sigurno ne pase kao original,da je tanja i uvija se na podizanju,kao i svaki njihov deo,ja kad god uznem nesto njihovo ne pasuje nego mora prvo da prepravljam pa tad ugradjujem,I evo ovom prilikom da kazem i da im spone nisu ni zasta.Nepunih godinu dana kako sam ih sve cetri zamenio slucajno se naslonim na onu cev/tj nosac spone/i ucinimi se kao da cev krenu nadole...pritisnem sponu kad ona 2-3mm ide dole.I eto sad ponovo mora kupim nove. Privuklo me 350.din. komad i ja rekoh ajd ne mora ona da gura 30.god.ali ce 5-10 pa dovoljno,a sad vidim da ako ih ne skinem izletece kugla do letos i ostaviti me negde na njivi.


Gde si kupio te spone?
 
Gde si kupio te spone?
Jusel,a nedavno sam kod njih kupio i neke sitnice u koje je upao i grejac ISKRA,i zamisli ne pusta naftu greje ali nema sustanje i traktor mi ponovo ne pali dobro.napisao sam im mejl sa tim problemom i pitanjem jel ima on garanciju nista mi evo dvadesetak dana nisu odgovorili.A na grejacu inace bojom pise iskra a nije ugravirano kao sto vidim npr na kupujem-prodajem isto ISKRA ali vidim da su oznake ugravirane,i eto sta sad da mislim o njima?
 
Posto vise nemamo domaci IMT jel zna neko ili ima informaciju kad cemo poceti uvoziti pakistanca ili se vec uvoze?
fednkj.jpg
xlm0j8.jpg


- - - - - - - - - -

Jusel,a nedavno sam kod njih kupio i neke sitnice u koje je upao i grejac ISKRA,i zamisli ne pusta naftu greje ali nema sustanje i traktor mi ponovo ne pali dobro.napisao sam im mejl sa tim problemom i pitanjem jel ima on garanciju nista mi evo dvadesetak dana nisu odgovorili.A na grejacu inace bojom pise iskra a nije ugravirano kao sto vidim npr na kupujem-prodajem isto ISKRA ali vidim da su oznake ugravirane,i eto sta sad da mislim o njima?
Kod mene su njihove spone one najjeftinije RTD evo vec 4 godine nemaju trunke lufta(hidro volan) a grejac indijski sam kupio pred zimu za drugi traktor i za sad radi jos uvek,bio je nekih 400 din.Mozda si baksuz:osmeh:
 
Nemam pojma, kod mene na 539 su neki naj jeftiniji stavljeni kad je generalna radjena prije 3-4 godine i jos se drze. nema lufta na njima, jedna se guma zastitna poderala mojom krivicom al me to ne zdere puno.
 
gdje se može vidjeti njihova proizvodnja, još će taj 577 kako kažeš, pakistanski biti bolji od originala.....a pogledaj naslon sjedala, i tamo je bik gore

pošto imt više nepostoji, kome sjedaju pare od licence???? joj....
 
Poslednja izmena:
Glackop na e mail ti neće odgovoriti a neće ti rešiti problem ni ako ih pozoveš.Jednostavno prilikom razgovora pitaju da li je greška sa njihove ili tvoje strane odnosno sam biraš šta kupuješ.
 
Znam pa ih zato nisam ni zvao.A jel ja sad treba budem vidovit pa da znam da li je original?Bas da nebi doslo do toga ja sam porucio iskru i naravno najskuplju,i na kraju ocigledno dobio kopiju,ko zna ciju.
 
I ja sam jednom kupujuci grejac umesto orginala uzeo tursku kopiju,pakovanje je sve isto samo sto se malo razlikovala boja kutije.
 
Nazad
Vrh