IMT

Simke Va,blizu smo. Dodji vidi kako to u praksi izgleda. Mozes ga i probati u radu. Svaki sklop trpi kod svakog motora. Kod mene je umesto 6-37 KT ubacen mislim 6-31 ne secam se tacno,morao bih proveriti. Time je ceo traktor malo sporiji i rasterecen.
 
Onda je neki drugi i moram proveriti. Zato sam i rekao da nisam siguran u to. Radjen je KT 2012 godine pa sam i zaboravio sta je unutra. Traktor je znatno sporiji nego pre toga. U 5 brzoj je tek malo brzi od 539. U 1 je sporiji od 1 na 539,ali ide lakse u brazdi od 539 i onda ispadne da je malo brzi u oranju od 539 na 1600 obrtaja motora.
 
A kako bi bilo motor od torpeda td 55 u ferdza klasu? vazdusar, mali potrosac....
Manje trosi taj td55 od fergusona 539?:haha:
Imao sam dva torpeda,nova,oni su mali potrosaci pogotovo ispred prodavnice kad se predje sa 4 na 5 pivo,e tad mu se drasticno smanjuje potrosnja a snaga povecava:osmeh:
 
Napakovan traktor sa starog tipa pre 1980 na novi tip,ali lepo uradjen.Sigurno registrovan na svedoke pa je godiste adekvatno uradjeno.
 
Društvo linkove ka oglasima postavljajte u temu Slobodna diskusija o traktorima ili temu Chat.Ovde im nije mesto jer se uglavnom povedu rasprave koje nemaju direktne veze sa temom a i sam oglas nakon određenog perioda bude obrisan i nema više uvida u isti te samim time ovde nema mesta za takve diskusije.
 
Društvo linkove ka oglasima postavljajte u temu Slobodna diskusija o traktorima ili temu Chat.Ovde im nije mesto jer se uglavnom povedu rasprave koje nemaju direktne veze sa temom a i sam oglas nakon određenog perioda bude obrisan i nema više uvida u isti te samim time ovde nema mesta za takve diskusije.

Ovo važi za sve postove informativnih tipova koji nemaju veze sa temom direktno.Više ne dozvoljavamo lutanje van teme.
 
Poslednja izmena:
Manjeviću što ga ne pazariš

Nisam prodao Zetor a. A treba da stigne jedan Dx85, kod jednog trgovca. Tako da cu mozda uzeti njega.

- - - - - - - - - -

Maticu, pa ja izbacim za ove IMT ovce, mozda nekom zatreba. Da sam ga stavio u temu slobodana diskusija. Neko ga ne bi video. Izvinjavam se na smetnji.
 
Nazad
Vrh