IMT

Miran je dok se ne potrga nesto drugo. Steta pa nisu skinuli i desnu trubu kad je vec zadnji kraj bio sirom da i nju pregledaju...
 
@mixer87kac I koliko si onda miran sa tim remontom od 2k evra?

Ne znam koliko sam miran, ali jedno znam, šta god da uradiš na ovom traktoru uvek sednem u njega i čekam kad će nešto da crkne. Može sutra nešto da se desi, a može da ide 5 godina bez problema... A o ljubavi to je već druga priča. Svakako više volim imt-a od belorusa, ne kažem, verovatno je bolji rus, ali imam neku odbojnost prema njima nisu mi po ukusu...Ali čim ova nemaština prođe menjaćemo i to...
 
Isto i kod mene i ja kad god sednem u njega samo mislim o kvarovima koji su moguci i zato ga za ovih 11-12god kako je kod mene niko nije terao mislim da je otac samo 1kj spremio jer sam ja morao negde hitno ici pa me za toliko zamenio na njemu!Po meni rus je bolji samo u tome sto ima jeftine delove i lako dostupne bar meni jer do NS-a mi treba max 30min da odem do brace Rusa sto diluju delove na najlon pijaci ne moram cekati brzu postu i vrteti telefon pola dana dok sakupim sve sto mi treba od delova!Inace ja kada sam kupovao zupcanike za usporavanje lik kod mene u Vrbasu mi trazio 250e i to se neckao oce li da ih proda ili ne i ja popizdim okrenem MD-komerc u Bg i za 11000din ih kupim inace mene je generalna menjaca izasla 1500e!
 
Nešto mi to mnogo, pričao mi ovde jedan da je odneo prazno kućište menjača ko Reljića u S.M. i da mu je ovaj spakovao sve sa usporenom prvom brzinom za 700eura, polovni delovi...sad ako je mene lagao i ja lažem vas
 
Ne znam koliko sam miran, ali jedno znam, šta god da uradiš na ovom traktoru uvek sednem u njega i čekam kad će nešto da crkne. Može sutra nešto da se desi, a može da ide 5 godina bez problema... A o ljubavi to je već druga priča. Svakako više volim imt-a od belorusa, ne kažem, verovatno je bolji rus, ali imam neku odbojnost prema njima nisu mi po ukusu...Ali čim ova nemaština prođe menjaćemo i to...
nema nista gore kad sjedas u masinu i strepis kad ce nesto zveknut. na najmanju promjenu zvuka se trzas i kasnije pocnes umisljat da se nesto desava u motoru il mjenjacu. :osmeh:
 
Ja zvukove na bilo kojem stroju pratim kao UDBA...

Stroj se MORA slusati, pogotovo ove nase stare dame pred izdisajem ;)

Moju brenu takodjer stari i brat jaaako slabo voze. Brat je orao 4 popodneva a otac otisao u oranju 300m "tamo i 30m nazad" u oranju i rekao: Jebes to, moj 539 je zakon...
 
Ljudi, kako mogu da dokazem na tehnickom pregledu da je prvi broj sasije na IMT traktorima godina proizvodnje.
Znam da je prvi broj, ali mi oni da traze da im dokazem. Da li ima neki ostalog ili upustvo da to pise.
 
ako mislis na broj sasije tj broj traktora ona plocica na instrument tabli, ona nema veze sa godinom proizvodnje. kod mene je 82 godina 560 a nigdje 82 nema ni na motoru ni na plocici traktora.
 
Ljudi, kako mogu da dokazem na tehnickom pregledu da je prvi broj sasije na IMT traktorima godina proizvodnje.
Znam da je prvi broj, ali mi oni da traze da im dokazem. Da li ima neki ostalog ili upustvo da to pise.
Nađi od nekog knjižicu tj. upustvo za rukovanje IMT traktora tu je navedeno sve a između ostalog i šta znače brojevi na pločici
a prvi broj u broju šasije je poslednja cifra od godine prizvodnje
 
— broj traktora koji je sastavljen
od devet brojeva cije je znace-
nje: prvi broj, godina izrade;
drugi i treci, proizvodac, i osta-
lih sest redni broj proizvoda od
dana pocetka proizvodnje.
.
 
Nazad
Vrh