IMT

Jeste skupo. Ali dajte predlog, sta drugo kupiti za te pare, da je univerzalan traktor.
 
Manjevicu jel ti naj ozbiljnije mislis ovo sto si napisao ili si malo pozurio i napisao bez razmisljanja?

Ne ozbiljno sam napisao. Sta se za te pare moze kupiti? Massey je skup. Jedino mozda Belarus. Sta drugo, ajde bas napisite neki predlog.
E, da onaj Deutz sto sam imao bez prednje vuce.

- - - - - - - - - -

Manjeviću snađi se za pare i kupuj to, ovo se teško nalazi
ponudi mu zetora,možda se može neki dil napraviti

Ma ponudio sam Zetora. Bio sam cak spremam da doplatim 1500e. Ali nece, kaze hoce da kupi nekog Massey-a slicne snage.
Secas se onog 690, sto sam ti pricao. To je slicno kao ovo, samo sto je malo jaci, trobrzinac sa multipowerom. To je isto bilo dobro. Naicice jos, samo da prodjemo dobro sa psenicom. Sada ne moram da zurim, imam traktora.
 
Manjeviću, a šta misliš da uvezeš ili preko nekog uvoznika ko se bavi uvozom poljoprivrednih mašina opet nekog Deutz-a? Na internetu nadješ i samo im daš adresu, preko ih ima bar koliko hoćeš...

Ne volim da kupim nesto sto ne vidim. Polako. Videcemo na leto. Ako bude dobro za zitom, ostaces I Zetor, docice I neki 577. Posto u berbi treba dva da vuku prikolice, a jedan na berac. Setva isto, treba tri traktora.
 
Videcemo ako se proda. Ako ne ostace za berac, mozda prskanje, setvu. Imace sta raditi na 90ha. U zetvi mi uvek treba trecu traktor, u setvu ce jedan trebati da vozi seme, jedan da seje, jedan valja.
A glupo je raditi toliko zemlje, a traziti od komsije ili rodjaka traktor.
Jeste da Zetor hoce da potrosi. Ali sta sada da mu radim.
 
Ja nikad ne bi dao zetora za imt, ako vec oces, prodaj 6011 pa kupi 7211, ja bi to uradio, ali da ima original cesku kabinu, i nema da brines, malo je skuplji ako oces da bude tip top ali po meni mislim da je to najbolje da uradis.
 
Ne znam da li bi 7211 mogao da vuce 3x30. I nervira me ta njihova potrosnja. Ne znam da li ste vozili ovaj sa odvojenom kabinom. Dosta je tih.
 
Kakvo misljenje o ovom traktoru? Odgovarao bi mi za dosta poslova?
b701161b16530b0d7850004b119e32d9.jpg

Dobar traktor.Moj je 2010. god. ,kod mene radi dosta vrsta poslova i zadovoljan sam.Jedino sto nije bas okretan zbog prednje vuce.
Imaju ovakav traktor jos neki clanovi foruma,pa neka ti i oni malo pomognu :ppozdrav:
 
Sad ce Bobo. Mislim da on ima bas takav. A radio je sve poslove sa njim. Pa ce ti on najbollje objasniti.
 
Nazad
Vrh