IMT

Jesi li sipao ulje u filter predhodno. Moze da se desi da zbog vazdusnog cepa u pumpi nemoze da povuce ulje. Odvrni malo filter i upali i cim krene ulje zavrni filter. Ili je filter felerican.
 
Ima par slika kad se kuca na google imt 5140 gde mislim da se sadasnji vlasnik raspitivao o kupovini ovog traktora samo ne znam sto je stavio manje prednje felne 24 sa novim gumama ima na nekim slikama sa izlizanim gumama i felnama 28 sigurno je bila veca cena guma samo sad je pitanje kako ce raditi prednja vuca. Mislim da ovaj traktor se prodao 2012 duplo manje para sve u svemu lep traktor fakticki 5170 sa motorom kao u 136 samo perkins.i nema sanse da ima samo 2000 sati barem jos toliko ima ako ne i vise

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima,
pitanje u vezi 539 pritisak ulja u motoru na radnoj temp. i leru stoji na 2 bar (malo ispod zelenog), cim se malo povecaju obrtaji popne se kazaljka na sredinu zelenog polja.
Pri startovanju hladnog motora na leru kazaljka je odmah na sredini zelenog.Ukratko kako se motor greje pritisak ulja na ler-gasu pada da li tako treba da bude.
Ulje u motoru SAE 30.
 
Pozdrav svima,
pitanje u vezi 539 pritisak ulja u motoru na radnoj temp. i leru stoji na 2 bar (malo ispod zelenog), cim se malo povecaju obrtaji popne se kazaljka na sredinu zelenog polja.
Pri startovanju hladnog motora na leru kazaljka je odmah na sredini zelenog.Ukratko kako se motor greje pritisak ulja na ler-gasu pada da li tako treba da bude.
Ulje u motoru SAE 30.
Da to je normalno ,.
 
Taj je traktor je dusu dao za sve. Univerzalan je. I za oranje, za berac, sto kazes I medjurednu obradu. Cak moze I vucnu tanjiracu da vuce, kada bi se stavili sirokim tockovi. I sto je najbitnije udoban je. Kucicu takav kad, tad.
I necu prodavati dok sam ziv.
Moze se nositi u svemu sa Zetorom 7711. I po udobnosti I po snazi. Samo sto su startna cena i ii potrosnja, na strani imt-a.
 
Nazad
Vrh