IMT

problem sa brojevima i papirima, iako je bio registriran, al neznam kako i to mu je dozvolio registraciju, pa sam vratio traktor i dobio pare nazad, a pošto više nisam našao dobrog torpeda, odlučio sam se za drugu opciju, imt 560 novi tip, samo ta dva traktora su bila opcija, i možda imt 577 novi tip, al nisu bili u nekom stanju, na starom tipu su preuska bočna stakla, pa zbog toga stari tip 577 mi se nije svidio
 
Cestitam na kupovini,koje je godiste i koja je cena ako nije tajna?

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
problem sa brojevima i papirima, iako je bio registriran, al neznam kako i to mu je dozvolio registraciju, pa sam vratio traktor i dobio pare nazad, a pošto više nisam našao dobrog torpeda, odlučio sam se za drugu opciju, imt 560 novi tip, samo ta dva traktora su bila opcija, i možda imt 577 novi tip, al nisu bili u nekom stanju, na starom tipu su preuska bočna stakla, pa zbog toga stari tip 577 mi se nije svidio
Vjerovatno je to bila "ratna" registracija.Ima toga i kod nas.
 
34rc93d.png


mirko eto na tim dvjema sto sam ocrtao to cika tokar ikruzi i id kakve fapove poluosovine isfrezuje kroner i sredi ti to sve kao da je tvornicka
tokar sto je radio uzeo 70 evrova sa matrijalom njegovim i sve pasalo a sledece cu ti sedmice poslati slike sta sam jos doradio na mom 539dv sto tvornica nije jer sad nemam slika jer sam u austriji a u petak cu kuci pa dobijes slike
 
Cestitam na kupovini,koje je godiste i koja je cena ako nije tajna?

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока


godište 1989

4000€


ko zna kakva je bila registracija, i zašto je to tako ispalo, al ok, po mene se to sretno završilo, i sada imam imt 560 s kojim je stari nekako zadovoljniji, jer je naučio na fergusona, a ovaj je isti ferguson, samo malo veći i ima servo, ima i jedna brena odlična za 8500€, dugo se prodaje, jer ima cjenu, ona mi se također sviđa
 
Nije puno za to godiste ja trazim neki od 560,565ILI 577 najvise bi voleo 577 ali cene su dosta visoke gledao sam jedan 560 89 4500e mi spustio zadnja ali ne vredi bile su gume pri kraju videcu do proleca nacice se neki da je solidno ocuvan i po realnoj ceni

Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
 
Kada ga budu sredili bice kao avion::svaka cast::,ako ti ruke nisu mnogo masne dok radite stavljaj sto vise slika kao ovo do sada.
 
IJU, al ga rasturi posteno!!

Svaka cast na ovom poslu! Mene to ceka s brenom al dok ide-ide... Sto nije pokvareno, ne popravljam kad se o njoj radi ;)
 
Ima dosta materijala za slikanje.Traktor je išao,radio sa istom mišlju dok ide,ide ali situacija kaže ne još dugo bez fatalnih posledica.Reduktor u menjaču je zezao a motor oslabio pa je rešeno da se uradi jer nam treba i ostaje kod nas.Pre 10 godina je došao iz kombinata kod nas i tek sada kada se sve rasklopilo i pregledalo zaključeno je da se kod nas odmorio.
 
I kod mene je takva situacija ali nemam ni radionu ni sredstava da se s tim bakcem. Da je godina imalo posluzila, vec bi kabina bila skinuta s nje i radjeno sito sto i kod tebe. Karte su se drugacije otvorile i pricekat ce jos koju godinu, dok bas ne bude kriticno...
 
Nazad
Vrh