IMT

zato sam i napiso da postoji mogucnost da zvekne na drugom mjestu. :haha: mozda je rjesenje na kardan od prednje vuce stavit onu sigurnosnu spojku sa kuglicama sto je spominjana u temi o sipovim beracima. prilagodit joj silu prema vuci i ako je bas gusto nek spojnica orinda.
Постоји више решења а сва су скупа, фрикциона спојка кошта 500Е. Ове обичне имају велики пречник, предњи мост 0д 549+ други зупчаници у редуктору предње вуче хххх еура. имам идеју да од ових исправних дугих крајева направим кратке. само да нађем ко то може да уради.
 
Постоји више решења а сва су скупа, фрикциона спојка кошта 500Е. Ове обичне имају велики пречник, предњи мост 0д 549+ други зупчаници у редуктору предње вуче хххх еура. имам идеју да од ових исправних дугих крајева направим кратке. само да нађем ко то може да уради.
a koliko te kosta jedna poluosovina kolega? gdje to kupujes?
 
danas otvorio poklopac da stelujem ventile. usisni ventili svi postelani na 0.70 a izduvni na 0.05. katastrofa. razlog otvaranja i sumnje je nenormalna vibracija motora tj kompletnog traktora na 1700tinjak obrtaja radilice. posto nisam mogo sve zatvarat da nabijem radnu tem sve sam rasklopio i ostavio da prenoci i sutra ujutro stelujem sve na 0.30mm. tako pise u uputstvu. i brizgaljke cu odnijet bosisti da ih postela i pomijenja koji ulozak ako bude bilo potrebe jer mi dvije ne izgledaju da su imale dobro sagorijevanje. bice i slike.
 
Fotografija-0179_zpsofccznic.jpg

Fotografija-0178_zpsnw9nyksk.jpg

Fotografija-0180_zpsxmxphadp.jpg

Malo nam se pobol'o traktor.Nastavak u sledećem broju...
 
danas postelani ventili na 0.30 i zamijenjen jedan ulozak dizne. pritisak na toj je bio oko 90 bari i pisala naftu. ni pojma o magli. ostale tri ko lutke. sve danas sklopljeno traktor kuca ko sat! ulozak je lucasov citavih 11 evropljana
1.jpg


2.jpg


3.jpg


4.jpg
 
zlatno polje, gracanica. za garanciju nisam ni pito jer sam cest kupac kod njih pa ako sta ne radi i slicno uvijek mi zamijene. cak iako ja pogrijesim u nekoj dimenziji i slicno.. tako da nemam problema sa tim.
 
Има комшија ИМТ549 дв нема проблема са тим, а ради дест пута више од мене, 549 има редукторе у точковима па су осовине растерећене више ми се смучио.
30cmv51.jpg
Упреде је као конопац, више немам идеја шта да радим, имам ових покиданих 5 комада, нико их не поправља само цела нова.

mirko odnesi to kod dobrog tokara da ti te sto su izlomite izruzi iz krsta i nadji od kakvog starog FAP-a ili TAM-a pa nek od njih to napravi i onda ide ko zmaj tako smo mi uradili na 539DV od mog zeta i nije vise imao problema to je samo los matrijal,a ja sam kupio 2012 isto 539DV i jos nisam imao nikakvih problema sa njim mada i ima tek 100rh
 
Ведране можеш то мало детаљније да ми напишеш и ако имаш слике, да не бих експериментисао. јуче сам орао неку ледину пуну камења и онај мој осигурач на кардану делује, покидао сам три комада.
 
Nazad
Vrh