IMT

nemoj da si skrt sa slikama. nek je sa srecom :ppozdrav:
Hvala!!!
0bd34c9433243ce65301d6cd240208fe.jpg
d83d35b653f1ccd4f4eb3ea8c01d5802.jpg
1d5911e4fbf768d4ce85a4204bbdfa8b.jpg
a evo je i 33ojka sa kasikom...nepoderivo..☺

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
DA li tko zna neku trgovinu u Srbiji blizu granice s Hrvatskom da prodaje Hladnjak za IMT? Ima tko mozda mail adresu od njih jer mi je tako najlakse?
 
Meni je hitno potreban hladnjak za IMT 5106 sada mi u oranju se otkinula osovina vodene pumpe i ventilator ga je razneo rupa velicine pesnice moze nov ili polovan ako ko zna gde ima dugo mi je do ponedeljka da cekam,a treba psenicu posejati!
 
probao onaj ljepši 558, neznam, al to meni neodgovara, volan težak, kočnice slabije koče naprijed, u rikverc nešto bolje koči, druk ležaj se čuje, i to dosta, anlaser se čuje pri paljenju, ko da riba nešto, unutra kabina previše dignuta, neznam gdje bi s nogama,itd itd

uglavnom, nisam baš nešto zadovoljan sa viđenim....
 
probao onaj ljepši 558, neznam, al to meni neodgovara, volan težak, kočnice slabije koče naprijed, u rikverc nešto bolje koči, druk ležaj se čuje, i to dosta, anlaser se čuje pri paljenju, ko da riba nešto, unutra kabina previše dignuta, neznam gdje bi s nogama,itd itd

uglavnom, nisam baš nešto zadovoljan sa viđenim....

Kupiti sebi 560 i gotovo i gledaj da ima hidro volan to je bolje nego 558
ili ovako uredan 567 isto lijep stroj
http://www.njuskalo.hr/traktori/imt-567-oglas-15726819
 
Poslednja izmena:
558 je u svemu kao malo veci 539... Tako i po pitanju kabine. il ju volis na takvom traktoru il ju mrzis. Ja ju mrzim iz dna duse i na 539 i na 558. Kao da noge drzis u podrumu. Najprije se moras popeti na traktor pa sici dolje u kabinu...

Sto se volana tice, ne znam sto si ocekivao... Dosta su teski na volanu ali moj ujak koji je gatnuo u 7 desetljece zivota ga tera kao da je mladic i radi s njim 20 jutara zemlje. I, da ima i kabinu ;)

Dobro ti kolega kaze, gledaj neki 560 s hidro volanom puno ces bolje proci PUNO. Ako mislis vuci 2x14" plug, Obavezno nazad 14.9 gume i bog da te vidi.
 
jel neko posjeduje IMTov katalog prozivoda oko 90ih godina. katalog traktora sam naso ovdje na forumu ali prikljucaka nisam.
 
Nazad
Vrh