IMT

Ljudi treba mi mala pomoc,treba da polovim moj 585 od nedelje,druk lezaj me zeza a nikad nisam polovio tj radio to na traktoru na kolima,autobusima,kamionima da.koji su najkvaliteniji delovi i gde naci i imali na sta da obratim paznju?

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk

Svi su ti dijelovi banana, većinom pogotovo indijski ja samo bacam.
Pogledaj si lamele capice semering spojničke kad rastavljaš već
 
Otvoriš katalog rezervnih delova i gle čuda inžinjeri u IMT-u je zovu "poluosovina-kratka" i nosi oznaku 560.01.221 a ti je zovi kako oćeš

Ivane klipovi pumpe su na 23mm i sve komplet oko hidraulike je kao na 539. I u motoru ti je sve isto kao na 539(mislim na klipove, klipnjače, karike, hilzne, ležajeve, dizne, ventile) samo što ima jedan klip više. Inače u pravu si on mu dodje kao 539 na steroidima, za one kojima dosadi 539 ovo je prava prelazna stvar na putu ka nečem većem a mnogi se na njemu i zadrze. Problem je uglavnom što su svi odradili dosta pa je teško naći normalan primerak, ipak je to skoro 40 godina


e to je i najveći problem, što oni koji su ga konstruirali, nisu razmišljali da će taj traktor trebati nekom i sa 40tak godina

i da je svake godine napravio 300-400 sati, u normalnim uvjetima rada, i da ga je netko pazio, taj traktor se naradio

još i gledam onog torpeda, dobio sam dodatne slike, postavio sam u temu torpedo, al se bojim poluosovina, i još prolazim cestom i sretnem torpeda u brazdi, točak pored, plug na njemu i nema cjele trube sa poluosovinom, i to desna (ona u brazdi), točno kod Đakova u Slavoniji
 
Sa tri brzine su ,njihova verzija sa 5 brzina je 569 ,motor kao u rakovice 65 a ostalo kao IMT560.
Ima(o) jedan moj drugar i sluzio ga dobro ,ali je resio da ubaci motor od tamica prosle godine.
 
577 jedan savet.
Koliko se sećam tebi je desna bila nova a leva kao na formuli.Uvek levu stavljaj novu.Obicno ona proklizava u oranju.

Послато са SM-G355HN уз помоћ Тапатока
 
Znam al inače su bile rasparene a desna gora od lijeve a ko ce vrag na njemu premontiravat gume.
Tamo se njih 4 mučila s felgom izlude kad me vide za mjenjati.
 
Dobila sedmica i drugu gumu koja razlika uopće ne treba prve vuče u oranju s ovim gumama vrijede svake pare.

upload img

Uzeo ja prosle godine mitas radijalke, dobre gume ali ima i jedno "samo" , kad traktor stoji 5-6 dana ili vise i kad se izadje na asfalt moze se dobiti morska bolest;) , traktor skace gore dolje, gume postanu jajaste i poslije odredjenog vremena poskakivanje nestane.
 
Da mekane u priljezu to bas nisam primjetio na ovima.
Ali prema dijagonalnim razlika na mekanom je ogromna.
Tvornički je on imao radijalke i zato je pala odluka .
 
8ff9e72e8d0211f3031e56d746862a4b.jpg
placen 5.500evra sa plugom i ulozeno jos 500u traktor i pretpluznjake
 
Nazad
Vrh