IMT

Da li je neko cuo ili jos bolje ima traktometar proizvodjaca Futog,ja nikad cuo za takve kakvog li su kvaliteta?
 
Taj traktor ima ovakav naziv kao na slici.i561 DV SKIDER IMT
i00965.jpg

i00964.jpg
 
Manjevicu dobar je traktor ,zavisi za sta ti treba , hidro pumpa je kao na 560 i moze da ponese dosta vise nego 539 posto je tezi napred ja sam generalono prez8adovoljan sa njim prvi vlasnik sam mu , trenutno gura drugi motor kupljen nov 97.. i ima 15000 radnih sati , jedina mana okretnost ali u svemu ostalom jede 539 , sve sto imam on mi je zaradio , sad njim i sa 539 radio sam sebi nekih 45 hektara , plus usluge branja setve baliranja ....
 
Koristio bih ga uglavnom za setvu cetvororednom sejalicom, zitnom 3m, prskanje, bacanje vestaka.
 
Pozdrav drugari treba mi broj poljoprivredne apoteke u Kikindi, zbog spoljne gume za fergusona zadnje, bili su do skoro na radiju, a danas ko za inat se ne reklamiraju.
Ako neko ima neka mi posalje broj na PP.
Hvala unapred.
 
IMT 542 pojacan sa m34 motorom,treba malo na estetici poraditi,ali o tom kad dodje zima:
slika-3.jpg


slika.jpg


I jedan video gde se to malo bolje vidi,nisam znao kako da drzim kameru,pa je tako ispalo,u radu bice boljih snimaka:

 
Nazad
Vrh