IMT

Poslednjeg dana spremanja za setvu kukuruza, pocela voda da izbija odnekud na 539. Mislili smo na semering na vodenu pumpu, jbg nije menjana 20 godina.
Skinemo nekako pumpu, kupimo novu (2900 din)
20fda418bde6efcf3aac01f118fbe90d.jpg

Kad smo poceli da vracamo polako ostale delove, vidimo da nije bilo do pumpe nego prokleto crevo dotrajalo i puklo..
5b9a05316d924a73bd0e5fe5bbfe0dae.jpg

Ajde opet za grad i trazi crevo.. Ceo dan smo se napatili oko toga, ali danas nigde sa curne... :) :) :)
 
Svasta pisete. Teram i zapadne i IMT. Istina je negde izmedju. Za teske operacije (oranje, tanjiranje, setvospremac) nije, za sve ostale moze da uradi 100-150kj ladno. Mislim na IMT 539 jer je on bio tema.
 
lako je njega okrenuti a kad se malo sofer izvežba onda ni ne izlazi iz njive na letnji put,a za zadihtovanost si u pravu
 
Ono sto sam na standu IMT video danas,zgrozilo me je. Ja ih imam par komada,meni su dobri,sluze me lepo,planirao sam i jedan novi IMT,al zbog njihovog odnosa i cene koju su stavili odustao sam. Necu ni jedan nov traktor trenutno kako stvari stoje. Mozda se predomislim,samo mozda,ako daju dovoljno dobar razlog za to.
 
Nije mi do tog ni najmanje bilo posle vidjenog. Mozda ce neko slikati. Na kraju nisam nista ni slikao,a doneo sam odluku da vise ne idem na sajam uopste.
 
Jel izvlacio neko drva sa 539 bez cekrka? Topole su u pitanju, precnik 60-70cm? Ugovorio sam prodaju, trebam da ih izvucem na put, mali je nagib
 
Nazad
Vrh