IMR - Rakovica

Malo su nerealne cene pa tako i od prodavca do prodavca, tesko je proceniti.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Tu malu rajkovicu 47 sam hteo da kupim 2009_2010
Nije mi bilo jasno gde je dobila na brzini?
Zadnji kraj kao 65 a gume 12 i brzina kretanja ista
Mislim da je kvalitetna mašina samo je stvar ko je navikao na rajkovicu malo je tvrd menjač i malo je tvrda po meni

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Ne verujem da je ista brzina, rekao bih da je sporija od 65 nisam jos uporedjivao, obicno merim po navigaciji, kazu da je 99% merodavno.
Nervira malo hidraulik jer sam navikao na IMT, ovako je cigra.
Menjac jeste krut ali nije bas kao sto ljudi kude i pricaju!


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
"Treba nam manji traktor a i imamo mostarsku prednju vucu komplet sa ukljicivacem oridjinale. "

Deks ako nije tajna za prednju vucu kako, sta , gde bi mogla da se kupi?
Razmisljam o ugradnji na svoju Imr65 .
Moze i na pp.
hvala
 
Kupljena je nekompletna, tako se prodavala, to mi rodjak nasao.
Uspeli smo sve kompletirati, fali kardan i dva zupcanika iz ukljucivaca, naci cu i to nekako.
Do sad kostala 2200e, inace kod nas cena Mostarske sa Storea ide do 3000e i nema ih, kad izleti prodaje se u trku.



Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Bez, Store nema servo.
Vuca, felne, ukljucivac, kardan...
Veruj mi da nemam predstavu gde bi se mogla traziti vuca, ne poznajem nikoga ko rastura Rakovice.
Od Storea nije ista, tj nisu trkaci isti...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Te prednje vuče su strašno skupe, jeftinije ceo traktor zameniti
Svaki put kad nadjem neku za IMT ona je 2000+e
Meni treba isključivo zbog prednjeg utovarivača pa mi dodje jeftinije kupit jednog MTZ52 i koristiti ga samo za utovarivač
Drugar mi nudi 52 BOMBARDER okrugli serija pre 52 Super za 1800e a traktor skroz OK stanje

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Hunteru u pravu si.
I kada poredimo cenu samo prednje vuce u odnosu na Imr76s clana cenejac111 nema logike.
Ponuda i traznja jbg.
Imam Imt539, Imt549dv i Imr65 jos jedan traktor bi stvarno bio suvisan.
Odradjivanja serva i prednje vuce po prihvatljivoj ceni za Imr65 u redu.
Po meni prodaja Imr65 pa kupovina traktora dv sa servom oko 65ks najbolje resenje (fali kvorum u skupstini )
 
Da li ima neko semu kako se menja semering uljne pumpe na IMR 65,ako se nekome to desilo da je popustio,nek objasni ovde ili nek mi napise u poruci,unapred hvala !
Evo moje R65,fabricko sve osim kabine od R60
 
Poslednja izmena:
Max brzina Rajke...
15df358742bd67ce083b12dff6cdf3cf.jpg


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
U životu nisam nikad koristio sunce za rastresanje otkosa, ali vrlo verovatno ću sutra morati. Da li može neko da mi kaže kako podesiti hidrauliku Rakovice 65 za rad sa suncem? Sa velikom ručicom gore - dole, a malu vučete gore dok ne dobijete minimalno spuštanje?
 
Nazad
Vrh