IMR - Rakovica

Gume su 7,50 / 20 kod svih (rakovica univerzal store i torpedo 55 )

Post je spojen: [time]1299702845[/time]
_________________________________________________
istu tu prednju ima i mali torpedo
 
Danas pazario nemacke klipove,karike,hilzne, lagere, ventile i sve sto ide za generalnu bez uljane pumpe i dihtunge kosta me negde oko 31000,a obrada motora oko 18000 sad samo jos uljanu pumpu i dihtunge i moze se poceti sklapati,sta mislite da li su ove cene skupe?
 
Kako se zove proizvodjac?Mozda je malo jaca cena ali nije mnogo skupo ako su pravi Nemci.Cena obrade motora je realna.Tako se i krecu cene,mada to zavisi i od samog mesta.
 
Reci cu ti sutra kako se zove nemacki proizvodjac,a koliko kosta uljana pumpa?i koje je najbolje ulje sipati sad u motoru posle generalne? :cao:
 
Zavisi od proizvodjača i od mesta kupovine. ::namigivanje::
Tešanjske su skuplje, a Indijske su jeftinije. Mislim da je indijska 30-40 evra.
 
Tesanjske uljne pumpe su bolje a sa tim se nije igrati.Sipam ono ulje koje gazda donese ali uglavnom preporucujem Galax,njega sipam i u svoj traktor i kombajn.
 
CVEJA Po je napisao(la):
Bas taj :D Moj stic ga ima.Samo sto mu je otisao jedan zgoob tako da mu ne radi!A od ni jednog drugog trakora ne dolazi ::lose:: Cak je i Nemackoj trazio ali,tamo je to davno,davno prevazidjeno!

neka pita u agrogasu, na tafeu su colovne mere, mozda pase od tafea 45 4wd
 
Zeljko Milic93 je napisao(la):
Pa ne znam, zato i pitam, jer nisu iste prednje gume na svim prednjim vucama(store,univerzal,rakovica) :sta:. Ja imam 60 i 65s i veoma sam zainteresovan za prednju vucu..
Raspitaj se u smederevu , kad se od pozarevca spustas u garad , delovi za traktore Tadic , meni su tada delovi sa rumunskom prednjom vucom i hidro pojacivacem izneli 1500e 2007 god , A u selu Rasanac ima ovlasceni servis za IMT 2100e sa ugradnjom iste godine.
Rasanac je 15 km posle Petrovca ka Pozarevcu , mozda i manje
 
cika_jova je napisao(la):
CVEJA Po je napisao(la):
Bas taj :D Moj stic ga ima.Samo sto mu je otisao jedan zgoob tako da mu ne radi!A od ni jednog drugog trakora ne dolazi ::lose:: Cak je i Nemackoj trazio ali,tamo je to davno,davno prevazidjeno!

neka pita u agrogasu, na tafeu su colovne mere, mozda pase od tafea 45 4wd
Ajd pusti mi broj tel-a na pp ako imas :ppozdrav:
 
Radio sam jednu Rakovicu sa tim pojacivacem,dobra stvar,samo se na ovoj nesto zeznulo pa cim pustis volan ona namota pun levi,al gazda kaze da mu to odgovara,kaze stedi mu jedno motanje,da ne umara ruke. :sta: :ppozdrav:
 
Evo slika Rakovica 60s od Clana sinisa1979
35btir5.jpg
izvodi za hidrauliku
286qrdx.jpg
211w8k3.jpg
 
kad sam bio u farbari tip izbaci lepezu boja i kaze biraj! a ja sto sam vise gledao sve manje sam video. tako da je za nijansu presudila "sreca". :cao:
 
Nazad
Vrh