IMR - Rakovica

Rakovica se najvise propinje i bije je los glas zbog ocajno napravljenog kvacila,treba biti veoma vest i imati mnogo osecaja da bi prebacio iz vece brzine u manju uz brdo a da ne skoci a sve je posledica kvacila koje odmah lepi i traktor skoci u tome je problem on nije laksa napred od 558 i ursusa ali hoce da skoci ponekad a kada nosi teret a kvacilo se ne dira onda nema problema,ja sam nosio 550kg frezu i bez tegova jer ih nemam ni prednje ni zadnje ali nosi bez problema,ko ima tegove neka ih stavi jer je mnogo bolje kada ih ima,ja sam nabacio neki od 65kg napred i odmah je bolje.



Vec je pisano o tome, ona se propinje zbog bocnih reduktora (njihovog ugla)
 
Ja sa moje rakovice 65s ne skidam tegove, nikad.
nf3bpc.jpg
 
Kad bi dao bog da stvarno izbace novu seriju traktora koji bi bili kankurentni danasnjim traktorima, a sa povoljnom cenom i da naprave projekat kroz kredite da nasi prosecni poljoprivrednici dodju do novih traktora...
To je posao koji treba vlada da radi, a ne da nam mazu oci sa raznim hapsenjima...
 
Pa radili su nesto malo onu Rakovicu 65 sa zaobljenom haubom i kabinom, menjacem sa strane, ali slabo je to nesto zazivelo... Bila je jedna do prosle godine u susednom selu...

Bila jedna skoro i u oglase za 9000e ako se dobro secam... Onako ne izgleda lose na prvi pogled... Menjac je sa strane,kabina odvojena mnogo bolje izgleda nego obicna 65 tica....
 
Nazad
Vrh