IMR - Rakovica

Ma radim farbanja ja i drugima... NAravno nikad ne bi ofarbao traktor tako preko instalacije i creva za tecnost i tako to.... Mislio sam da bi to ja sam uradio ne bi placao nikog...
Nema brige kod tebe. I ratarstvo, ugradjivanje bunkera, pa farbanje, kombajniranje. Samo cure pare. Svaka ti cast....
 
danas moras da se snalazis na sve strane.... kako znas i umes od sedenja nema nista,..... :ppozdrav:
 
To sam čuo ali je to jako puno para. Moj prijatelj inače vrhunski strugar želi da mi odradi ali nemamo nikakv uzorak a ni tehnički crtež.
 
Ovo je bila moja Rakovica koja mi je oduzela bar nekoliko sati zivota i oko koje smo se borili ja i Borko Jagodinac otisla je od mene prije par dana i nadam se da ce se novi vlasnik usreciti sa njom

picture-032.jpg
 
Hidraulik me mucio godinama sve moguce i nemoguce
cini mi se nisam sujeveran ko da je ukleta
samo sam 4 alternatora promjenio na njoj onda mozes misliti::jako_besan::::jako_besan::
 
biti će da je ukleta, nije mi jasno kako 4 alternatora, hidraulik je mogao zezat a pogotovo ako nije bilo dobrog majstora za njega
 
ima li neko resenje kako da na rakovici moze da se namesti vucnik da moze da bude i za jednosovinku,i dvosovinku i stocarsku ,kao sto moze na imt traktorima, ili mora stalno da se odvrcu onih 8 srafova i da se namesta po potrebi...?
 
Ima u temi slike kako su neki clanovi napravili to i lepo resili.. Samo malo potrazi ja mislim da nije odavno o tome pisano.. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh