IMR - Rakovica

ispala mi je igla iz razvodnika,ali ima i onaj deo koji se vidi iznad igle sa rupom jel i on mora da se navuce na ventil u koji ide igla posto nevidim od onog gore ventila
 
Samo igla ulazi u ventil taj profil ostaje ispred ventila, ali igla prolazi kroz rupu na tom profilu, ako se razumemo.
 
hidraulika.jpg
ljudi prosle godine kad sam orao mi se na rakovici 76 pojavio problem sa hidraulikom... posto na plug nije bio namontiran tocak desavalo se da hidraulika gura plug jako duboko u zemlju taj problem sam resio sa tockom a proletos kad sam setosfremirao isto sam imao taj problem i onda sam nasao caku da to resim tako sto sam izmedju ovog srafa i ovoga gde se kaci topling stavio parce gvozdja sirine oko 2-3mm posluzilo je kad je bilo hitno a sad hocu pre oranja to da sredim ako neko zna u cemu je problem i ako mogu to sam da resim a ako ne onda zovem majstora.. :osmeh:
 
Nisam se susretao sa takvim tipom sto ide direkt u plocu hidraulike,moja Rakovica ima to preko poluga to je druga prica... Moguce da je sraf upitanju.. Jer nemoze da se nasteluje sa njim dovoljno????
 
Ciro mozda je na rakovici 76 to drugacije

- - - - - - - - - -

Danas sam resio problem sa iglom i razvodnikom dize poluge dobro,ali kada prebacim ventil na kipu opet nece da kipuje dogod negurnem rukom onaj tockic nazad kod toplinga napred ka traktoru,verovatno treba nesto nastelovati ili na igli ili na sipkama
 
Исти је фидраулик на 65-ци и 76-ци.
@nikola indjija Супер ти је то, имаш спољашњу команду хидраулике:haha:, шала мало.
 
Ciro mozda je na rakovici 76 to drugacije

- - - - - - - - - -

Danas sam resio problem sa iglom i razvodnikom dize poluge dobro,ali kada prebacim ventil na kipu opet nece da kipuje dogod negurnem rukom onaj tockic nazad kod toplinga napred ka traktoru,verovatno treba nesto nastelovati ili na igli ili na sipkama

Nikola samo se motor razlikuje izmedju 65 i 76...
 
Pozdrav Borko nisam bas vican sa ovim porukama ali ako vidis ovo oglasi se imam jedan problem koji verovatno za tebe i nije problem. Pozdrav.
 
Nazad
Vrh