IMR - Rakovica

R 60-65-76 slicna tezina.Sve imaju gume 14-ke.
 
JA sam napisao kako taj uspeva da vuce tanjiracu sa 76dv traktor jeste da se muci ali ide godinama tako.. A napisao sam da ima napred necu da lazem ali oko 8 dodatih tegova bez prvog bas zato sto je lagana... Ali neko je obrisao poruke neznam zbog cega ali nema veze.... Necu vise da pisem na ovu temu da mi opet neko ne izbrise poruke.. :cao:
 
Sve u svemu ja 76-cu nikad ne bih uzeo, 65-ca je mnogo dobar traktor a 76-ca veze nema. Kakav je to traktor koji ima 76 KS a ima 14-ke gume, zapreminu rezervoara 60l verovatno da nije teza od 3 tone.....:sta:
 
Uf ko jednom proba 76 Rakovicu tesko bi se vratio na 65,ja imam 5 a kad vozim drugarevu razlika je nebo zemlja mnogo vise snage se oseca... I ja jos ni jednu rakovicu 76 nisam video sa 14 gumama.. Sve u mom selu imaju 16.. A za tezinu si upravu malkice je teza od 65...
 
Rakovica 65 za mene bila za potrebe koje su se radile ekstra sluzila,vozio i 60 i 76,nemam racunicu za 76,pre bih uzeo 577 jos ako DV taman bi leglo.
 
Za tezinu se slazem ali motor puca od snage jos ako je sa prednjom mogla bi nekako da prodje..
 
to i pricam, motor ima snage ali treba da je trzak oko 4.5t, da nosi 18-ke gume, da ima rezervoar barem 90l i da je duzi, cinimi se da malo duzi od 65-ce
 
Ko ima rakovicu 65 puna mu kapa,dovoljna je,a ako zeli 76,nek kupi 577 i bog da ga vidi. Kad se uporedi 577 i 76,veci plus je na strani crvenog
 
Pricas za nov ili polovan? Ne znam koliko nov kosta,polovan je koliko sam video po oglasima od 3500 do 6000e stari tip,do 95god
 
Mislio sam na nov,kad smo mi kupovali on anas je izasao 14 500e a 577 e bio 20 000 e,a moja rakovica radi sve sto i jedan 577 kod komsije,tj sve iste masine vuce. Kad ej u pitanju polovan to ne bih znao reci jer dosad nijedan nisam uspeo da nadjem u oglasima (na netu),a 577 je preskup,jer nama je uslov bio da to bude novi tip 577 a njegova cena je od 8 - 10 000e,a toliko para da dajem za traktor star 20 godina ne pada mi na pamet
 
Nazad
Vrh