IMR - Rakovica

od tama mi je motor i mislio sam samo da kupim karter i medju plocu a za zamajac sam cuo da moze moj da se nesto prepravi na strugu samo me muci zvono posto mi na oko nedeluje da je isto kao kod rajke 60
Ako mislis da stavis motor od tamica 60 ima dosta prepravke,a ako je od rakovice 60 ordjinales treba ti ceo motor sa medjuplocom i zamajcem.


---------- Poruka napisana u 22:57 ---------- Prethodna poruka je at 22:54 ----------

danas sam zvao nekog iz iriga i trazi mi 80 jura za karter i medju plocu
Ako mislis da stavis motor od tamica 60 ima dosta prepravke,a ako je od rakovice 60 ordjinales treba ti ceo motor sa medjuplocom i zamajcem.
 
Ako je od tama ovako ide.Treba ti karter,medju ploca,zamajac,razvodna kutija zupcanika,nosac termostata.Poklopac ventila moze ostati tvoj samo sto moras da oseces cep za sipanje ulja i zatvoris taj deo,zavaris.Zvono je isto,ustvari krace je od rakovicinog i ima ispupcenje za alanser samo sa desne strane ali odgovara.Ima tu jos sitnica ali smesno.Bos pumpu nemoj nista da diras,samo namontiras tako kako stoji i nemoj da brines.Radili smo tih prepravki dosta,a jedan primerak teramo tako evo vec 7 godina bez ijednog kvara.Uglavnom dobra kombinacija,ima da bude brza ali ima da se propinje ako ne pazis.

Zaboravih nemozes povezati obrtomer jer bregasta od tamica to nema,ako hoces da radi obrtaljka mora i bregasta da se menja.
 
I da dopunim kolegu Mirka, treba ti još i garnitura dihtunga, jer mora i glava da se skida da bi se zamenio nosač termostata i plus vadi se bregasta da bi se zamenila razvodna kutija, a ako hoćeš možeš i kompresor da nabaciš kad sve radiš.
 
hvala za savet pokupovao sam trebalo bi da je sve sto mi treba pa pocinjem sa sklapanjem samo ovo oko bospumpe rekli su mi da i ona nesto mora da se reglira zbog snage ali ako moze bez reglaze ok.
Ako je od tama ovako ide.Treba ti karter,medju ploca,zamajac,razvodna kutija zupcanika,nosac termostata.Poklopac ventila moze ostati tvoj samo sto moras da oseces cep za sipanje ulja i zatvoris taj deo,zavaris.Zvono je isto,ustvari krace je od rakovicinog i ima ispupcenje za alanser samo sa desne strane ali odgovara.Ima tu jos sitnica ali smesno.Bos pumpu nemoj nista da diras,samo namontiras tako kako stoji i nemoj da brines.Radili smo tih prepravki dosta,a jedan primerak teramo tako evo vec 7 godina bez ijednog kvara.Uglavnom dobra kombinacija,ima da bude brza ali ima da se propinje ako ne pazis.

Zaboravih nemozes povezati obrtomer jer bregasta od tamica to nema,ako hoces da radi obrtaljka mora i bregasta da se menja.
 
Nediraj bos pumpu,to su samo naglabanja,ona je ista u potpunosti,samo sto tvoja pumpa od tamica na patos gasu ide preko 2500 obrtaja a treba 2250.Lepo podesis na poklopcu pumpe koliki oces gas,granicnik i to je cela prepravka za koju nepismeni bosisti uzimaju pare.Mi smo na nasem ostavili preko 2500 obrtaja i teramo je kao bog djavola tolike godine,volimo brzu voznju,landinin menjac je dosta brz pa ide kao avion.
 
Ja msm da ej bila jedna na njihovom placu pored autoputa.. kolik se secam nije bla u bas nekom stanju,tako daje i nisam nesto zagledao
 
Koliko je ona nova?
Ima je kod nas jedan u selu već godinama ako je nije prodao pošto ga ne viđam u njoj .Pre par godina sam mu dao Slamu za krave i bio je da balira sa njom.
 
Nazad
Vrh