HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A sta po zimi dok voda od auspuha stigne do usisa ima para da se pretvori u obicnu vodurinu.... ??
.
Pa vidis tu nemas auspuh nego odmah geet procsosr.A i na procesor se stavlja izolazija zbog zime a i da nebi gubila toplotu .Tako da ce savrseno i zimi da radi.
 
jbt dok se to sve upakuje pa boca ovakva onakva pa izolacije pa sto čuda oće li biti gdje sjesti.Volio bi da uspije ali čisto sumljam.pa bogate države koje ulažu milijarde u razvoj motora na svašta nešta samo da ne troši fosilna goriva do sad bi to riješili.
 
jbt dok se to sve upakuje pa boca ovakva onakva pa izolacije pa sto čuda oće li biti gdje sjesti.Volio bi da uspije ali čisto sumljam.pa bogate države koje ulažu milijarde u razvoj motora na svašta nešta samo da ne troši fosilna goriva do sad bi to riješili.

Ih kada oni nemaju genijalce:

pera-kojot.jpg
 
Evo upravo sam krenuo da snimim ,sta se dogodi kad u motor koi radi na benzin dolijes malo vode u usis :D
 
Ne opravdavam ovog brus lija,ali od toga će teško biti bum. Ali od prčkanja masnim rukama po ventilu oksigen flaše.... Uuuu još kakav BUM!
 
to mi je uvek stari govorio a nikad mi nije objasni zasto,jel moze neko da objasni?
 
Ulje u kontaktu sa oxigenom (čist vazduh) stvara eksploziju... Kako zašto ne znam,verovatno neka hemijska reakcija ili kako se već kaže.... Sve u svemu piše i na manometrima i na deklaraciji na flaši ne podmazuj! Pa se toga i pridržavamo.
 
Meni se jednom punio akomulator u radionici i od brusilice odleti varnica cep bio otviren,kad je duno prslo pola akomulatora.
 
Ja se izvinjavam za video.Danas sam snimio ali imam konplikacije da ga ubacim.Sutra cu pokusati kod druga
 
Pa pravo da ti kazem nisam nesto zadovoljan kako je radio na voduNije se gasio ali je menja rad mtora.Na paru se pokazo dosta bolje ali taj snimak nisam ni snimio.
Ostalo mi je jos da proban na HHO i na pregrejalu paru.
 
Nemoj nista da probas!!! Budi zadovoljan kad ti je jos uvek glava na ramenima:ppozdrav: neznam ljudi sta da vam kazem ako neko ima zelju da ga upozna ili jos bolje labaratoriju a da ga interesuje kamikaza neka se javi na p.p.ja cu licno komsiju da mu dostavim sifra je (Gaga bombas super genije):off_topic:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh