HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako je to izum koji ce smanjiti potrosnju i poboljsati performanse ja nikad vise necu zalivati njivu kad me pritera,nego sve u neku posudu pa nek traktor srce koliko mu volja.
 
Poslednja izmena:
@miodrag94

Samo se ti igraj, od te vode sto dolivas u karburator ti ne moze biti nista, ali motoru....:haha:
 
Kako nerazumete bre .Neko od vas je rekao da su dolivali kapi vode u karburator u kartinge da budu brzi.To isto sam i ja probao.Nikad se nezna sta ce se desiti.Naravno da sam imao vodu u karburatoru ali to nije kontrolisana kolicina.Krivo mi je samo sto nisam uspeo da snimim klipove sa svim experimentima.
Sledeci experiment je sa HHO gasom.
A motor sam pusto na zamlju da radi jer imam problem da ga pricvrstam za neki sto jer se zavija sastrane.Ali resicemo i to :D
 
Experiment zajebalo vek,sad probaj da prskas i start sprej dok motor radi,pa onda start sprej i vodu bas me zanima sta bi moglo da bude.
 
au nemojte ga vise nadograđivati sa idejama,ima ih dosta i previse.
al druze nedaj boze da se nagrdis cuvaj to malo zivota opasno se igras sa tim ludorijama.
 
Gdin Dusko pa to nije bilo uopste opasno,samo su prozori popucali,radionica je ostala u komadu.A sreca u nesreci je bila ta da se Miodrag sago dole,valjda je trazio nesto a aparatura bila gore na tezgi pa mu nista nije bilo,da je stajao pored verovatno nebi sad pisao ovde.

Pa vec je bila komendija, al tera ga k.... ponovo da se igra sa zivotom.
 
pustite bre decka samo ga zezate
nezezamo mi njega koliko on nas,posle 30 dina priprema i najava na forumu on je uspeo da upali motor na benzin i dokazao je da isti trokira ako pokusas da ga operes iznutra sa prskalicom za prozore:haha:
nego sad mene ineresuje koji model prskalice koristis i kako je dizna postavljena
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh