HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mene je moj HHO izneo nepunih 50E i radi perfektno.Primetio sam da ti prodavci ubace los elektrolit koi ne proizvodi HHO.Babler samo brboce a ne proizvodi pravu kolicinu hho gasa .Pa se onda oni puvaju da imaju kao 2-3 litre gasa u minuti.Tada nabiju ceni i ti zapravo stavljas sranje u auto.Zato bi preporucio svima da naprave sami jer je jako jednostavno...

- - - - - - - - - -

Jedan hrvat koi sa svojim GEET procesorom trosi 20% nafte i 80% vode.Kaze da je nedelju dana radio u sumi sa 20L nafte
29woep4.jpg
 
Moguce ako je on pio vodu i rintao a traktor se za to vreme odmarao u hladovini.

Uzmi da racunas cisto matematicki i videces da tu nema ni trunka istine.
Kazes da je radio sedam dana u sumi sa 20 litara nafte i 80 litara vode.
Dakle sto litara na sedam dana sto mu dodje oko 14 litara dnevno.
Neka je radni dan deset casova to mu dodje 1.4 litre te mesavine na sat,mada si napisao od jutra do mraka sto mu dodje svakako vise ali eto neka bude deset sati.Pitanje za tebe sinko glasi
Koja to radna masina moze da potrosi tu mizernu kolicinu .Evo razmisli pa da je obican agregat od par stotina kubika potrosio bi vise bilo cega sto bi proteklo kroz masinu samo na osnovu radne zapremine a sad izracunaj koliko bi bilo cega proteklo kroz traktor od par hiljada kubika koji radi deset sati na bilo sta .Sinko bas si ga omastio.
 
Daj nek kaze cenu tog traktora ondah, prodacu sve ove moje za njega, da radim nedelju dana bez prestanka recimo da orem sa 20 litra nafte odmah ga kupujem..
 
Njemu je onaj baron Minhauzen kanda neki blizak rodjak.Nije problem sto covek hoce a omasti jer na lazije se porez jos uvek ne placa al je problem sto ti te lazije sinko uzimas zdravo za gotovo i sa njima uveravas druge tvrdeci da je to moguce.
Nema od tih lagarija nista jer da ima industrija bi odavno to implementirala i na sva zvona objavila kao prednost nad konkurencijom pogotovo sto se sad sve radi na mizerne procente i ustede u cilju zadobijanja sto bolje trzisne pozicije.
 
Ma on ce da naprica svasta ali meni je to malo smesno,da on moze da vadi drva nedelju dana sa 80 litara vode i 20 litara nafte??? Pa ajde neka neko odpocne da to ugradjuje na veliko,da patentira,da dokaze ljudima kroz rad a ne kroz pricu.. Ja sam spreman da se opkladim sa njim u sta hoce da sipamo 80 litara te cudotvorne vodice i 20 litara nafte i da ga ja vozim nedelju dana u sumi.. Ne da se vozim sa njim nego da vucemo trupce ajde molim te.... Kad dokaze neko verovacu do sad nemam osnove samo prazne price... Prvo HHO pa sad taj GEET sta je sledece HOHOHO koji ce da ide na cist vazduh uz dodatak pola kirograma cisete zemlje (po mogucnosti smonice)
 
Matematika nemilosrdno pobija sve te utopisticke izjave.Ukoliko je realna potrosnja te radne masine na sat recimo sedam litara dizel goriva kako je moguce da se posle ugradnje tog cuda potrosnja svede na 280 ml dizela i 1120 ml vode.Kolicina izdvojenog vodonika za sat vremena uz pomoc te budalastine iz vode energetski bi bila smesno mala dakle sta odrzava rad agregata ? odgovor je bujna masta .
 
Fasciniran sam opravdanjima i izgovorima koje imaju ovi koji "vide", i ne prihvataju argumente onih koji su skeptici. "zavera", "mracne sile", "naftni lobi"...masoni, iluminati, malteski vitezovi... Zar vi ne vidite da se automobilske kompanije prosto utrkuju ko ce da izmisli stedljiviji motor. VW, Ford, Toyota, svi oni imaju, i vrlo agresivno reklamiraju vozila koja sada trose manje od 3 l/100km.
Po toj vasoj logici taj svemoguci lobi bi zprecio i razvoj turbo kompresora, intercoolera, i jos cega hoces sto je izmisljeno da smanji potrosnju.
Zamislite reklamu npr Toyote, da je napravila automobil koji trosi 1 l/100 km benzina. Pa ja mislim da nijedan lobi koliko god bio jak, ne moze da nadoknadi gubitak profita koji bi Toyota napravila. I to bi sve mogli sa dva parceta pocinkovane cevi. Taj uredjaj sto je postavio miodrag94 u masovnoj proizvodnji ne moze da kosta vise od 5 eura.
Sad sam malo gledao te geet procesore na netu-jedan ide na kafu, drugi na pivo, treci na eurokrem, i svi jadni pod cizmom velikog lobija!!!!
 
A lepo su Nadrealisti pre dvadesetak godina objavili da su Japanci saterali litar vode u zapreminu kutije šibica...
 
Pitanje za pametnije: koliko vode je usuto u hidrogensku bombu i koliku je energiju proizvela?
 
Najprimitivnije razmisljam...ako to vec postoji kako je onda Miodrag naucnik? To se zove plagijator.
Drugo kad vidim kod komsije nesto dobro dal' kako otvara stranicu na prikolici,nosac rotacije ili nesto drugo ja prekopiram a kako onda tako gotov proizvod video npr. kod ovog coveka iz HR pa stavio na svoj traktor ako je to tako jednostavno a dobro?
Nekako mi prica...ne pije vodu.
 
воде ни грама :osmeh: највећа икад тестирана 57 мегатона


ајде ћиро да пакујемо ту смоницу и продајемо ко адитив .. да се не млатиш безвезе с орањем :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Polako zaverenici strucnjaci inovatori cemu sad brzanje i poredjenje sa atomskom tehnikom.Pitanje glasi koliko se dobije vodonika iz te vode koja brboce ako se uzme u obzir koja je kolicina elektricne energije upotrebljena.Dakle ne pricamo o potencijalu te vode i kolicini vodonika u njoj nego o prakticnoj cinjenici koliko se elektrolizom izdvojilo vodonika .Kolicina vodonika koju sa tim generatorima dobijete je smesno mala dakle cabar.Najvecu energiju daje ono brbotanje koje iz te tecnosti izbaci isparenja goriva koja u nju saspete dakle i to je gorivo koje treba uracunati u potrosnju pa prema tome cabar na kvadrat jer nece ispariti svo gorivo iz te vode dakle pride ste zagadili vodu sa gorivom koje ste bespotrebno u nju umesali umesto u rezervoar.
 
Da li to znači da se taj sistem ne uklapa u EURO standarde o očuvanju životne sredine.
 
воде ни грама :osmeh: највећа икад тестирана 57 мегатона


ајде ћиро да пакујемо ту смоницу и продајемо ко адитив .. да се не млатиш безвезе с орањем :osmeh:



Ma cu da manem sve,i traktore i zemlju.. Sta se maltretiram kad ljudi teraju na vodu a ja samo naftu trosim bezveze necu vise ni da radim...:haha:
 
neznam i ja sam neki skeptik al drugar iz susudnog sela isto radi te generatore e sad gledam i neverujem al ne da neverujem njemu nego neverujem sam sebi da ono sto vidim je istina ugradio taj generator na brener i sa njim sece metal ugradio na motor od 250ccm,pali ga na benzin i posle prebacuje na taj gas e sad ja licno to nemam al kazem ima i istine tu a ima i prevaranata koji zaraduju na tim hho generatorima ,zato nemislim daje to stvar zavere lobija vec inovacije mogu uraditi cuda a zasto bi to savremena tehnika morala prihvatiti al nije lepo ismevati nekog ako je uspeo napraviti nesto da to funkcionise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh