HHO sistem (gas)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da imam.Uredjaj je bio van automobila,na ispitivanju.Upalio sam brener koi je bio povezan za HHO.Brener se istopio i vratio vatru nazat u babler.Bio sam pripremljen za slucaj exploziju,ali se nisam nadao tolikoj exploziji.
I ko neveruje da neradi neka se nemesa.Zbog vas ce mi zakljucati temu...

 
Poslednja izmena od urednika:
Danas sam bio kod nekog covjeka, elem htio rodjak kupiti od njega fergu. I tako malo pocnem zagledati traktor, kad unutra u kabini namontirana nekakva skalamerija, nekakve ploce, crijeva posude, spojeno sa strujom i usisnom granom. Prvo sam pomislio da je nekakvo grijanje kabine , pa da je nekakva vrsta grijaca za laksi start, onda uocim da na tom transformatoru, generatoru ili sta vec pise"HHO".I tako u prici sa vlasnikom, ispostavi se da je to ta spravica, i da navodno stedi gorivo, i rodjak je kaparisao traktor ali je vlasnik zahtijevao da to cudo skine, odnosno ne da ga uz traktorce.
Rodjakov sin je to slikao, pa cu ako to prebacimo u komp. probati da stavim ovdje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Licno sam mislio da nema bas neke velike vajde od toga,ali smo danas posle podne sedeli Miodrag,S.Pisarov,ja i jos neki ljudi koji se malo vise razumu od nas u motore i taj vid pokretanja motora i mogu reci da nisu bas to prazne price,uz jos malo modifikacije ubedjen sam 100% da ce to da radi uskoro.
 
Da li ste čuli za ovo?
Dodju Mujo i Haso na benzinsku pumpu u Njemackoj i pita ih radnik: "Diesel? Super?"

Kaze Mujo: "Wasser!"
Gleda Nijemac u cudu, ali svejedno natoci vode do vrha. Mujo izvadi neku tabletu i ubaci u rezervoar, sjedne u auto, upali i ode.
Nijemcu pala vilica.
Sutra, ista situacija, opet Mujo traži vodu, Nijemac natoci, Mujo ubaci tabletu i ode.
Treci dan, Mujo dolazi na pumpu, trazi vode, ali dolazi mu neki gospodin u odijelu i kaže: "Cuo sam da imate neke posebne tablete. Ja sam direktor ESSO-a i spremni smo vam dati milijun eura za njih!"
Kaze Mujo: "Ili tri milijuna ili nista od posla."
Nijemac izbroji tri milijuna, Mujo mu da bocicu tableta i ode.
Vozi se on tako, kad ga pita Haso: "Je li Mujo, kako cemo se mi sad vozit'?"
"Pa na plin, k'o i do sada..."
 
Inece uzeo sam motor 350cc,benzinac,8hp.Ako zelite slike mogu da postavim.Na njemu cu vrsiti experimente i naravno pokusati da ga osposobim da radi na vodu... ;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Pavle ima svoju pricu i nas nesisa dva posto a sto bismo vise trazili slike?Nek prica sam sa sobom,pravi nas lude il nek kaze nedami zet da slikam il izmislio sam zeta.
a ljudi koji nesto prave i probaju nije obavezno da uspe bar nek pokazu sta rade zato je forum da imi nesto naucimo il da znamo sta nevalja. a jok da citamo pavlove postove ko novine.
 
To je tajna sa sedam pecata. Dok ne dobiju zvanicno papir o patentu nista ne obljavljuju. :ppozdrav:
 
motor mozd deluje kao da je sranje,ali je u odlicnom stanju.Motor je samo stajao neko vreme.Malo da ga renoviramo i da se upustimo u experimente....... ;)
34q60dj.jpg



3447gnl.jpg
6ymz48.jpg
 
joj ja imam slican motor pa to nece na benzin da radi kako valja a kamo li na vodu
 
Na tim motorima su mana karburatori,ali meni karburator i netreba...Tako da ce odlicno raditi.Ako imas takav motor gledaj pa ga i ti osposobi na vodu :D
A i zaboravljas da sam rekao da je voda 5X zapaljivija od benzina :D
 
Stvarno me živo interesuje da li će taj motor proraditi nakon prepravki. Nisam skeptik, ali sam znatiželjan.
 
joj ja imam slican motor pa to nece na benzin da radi kako valja a kamo li na vodu


Joj popadah od :haha::haha::haha: kad sam procitao nece na benzin da radi a kamoli na vodu...:haha: Ja mislim da ce taj motor mozda i raditi samo na HHO jer je male zapremine,ali drugo me zanima kako ce da proizvodi HHO ako nema struje ili ces posebno da proizvodis HHO i samo povezes na njega?????:sta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh