Herbicidi u suncokretu

Listego pro je herbicid koji se koristi u CLirfild plus hiibridima. To je isto sto i Pulsar plus. Od hibrida koristi se u Sigentinim Neostar i Bakardiju. Verovatno jos neka semenska kuca ima te CLP hibride.
Ok kolega, ali vidim da ima i listego plus i listego pro, da li je to isto ili nije?

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Po naj vecoj oluji sam prskao ovo, a tretman je isao zajedno jer se nisu videle vrste od oba korova pa reko da ubrzaom dejstvo. Sta ce biti sa prinosom videcemo, nikad ne mesam siroko i usko lisne herbicide, ovo je prvi put.
 
I kod nas je suncokret limun, pionir le 25 prskan pre 20 dana i vise sa cerealis..podigao je listove na gore.



Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Listego deluje na sirak iz semena pa je možda bolje da ih pomešaš ako nema dovoljno vremena dok ne sklopi redove.
 
Do koliko listova moze listego,nisam do sad radio sa njim, jel brojite kotiledone kad brojite listove?

Zvao jednog zastitara kaze da se ne mesa, nego odvojeno listego i fusilade.
Drugom sam poslao mail ali me iskulirao

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja mesao, eno ti gore slike. Mesao sam ove godine i expres na Subaru 4kj. Fuzilade 0,8 i granstar 20gr/kj sve uspelo lepo, tek na prinos nema nikakvih posledica.
 
I burazer mi kaze i on mesao i prosle godine i sad expres i fusilade i nikakvih problema nije imao.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Jeste ali nije u hemiji 1+1=2

Ne reaguje isto tibenuron metil i imazamoks sa Fluazifop-p-butil-om.
Tako da poredjenje nije na mestu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jel kasno za listego za ovaj uzrast ?

362d5649a2f9e8c1f357b29214f37e71.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
To ti je osmi list. Listego je do sestog, pa odluci. Ne vidim sirokolisne zasto bi isao listegom?
 
Prskao sam prosle god u ovom uzrastu Listegom, doduse pola doze, nisam primetio ostecenja....ali se slazem sa coci064
 
Nazad
Vrh