Herbicidi u suncokretu

Navodno struka kaze 2-3 dana...pre sam isao dan za dan, a ove godine sat za sat...posto sam vikend paor :sneaky:
 
Mozda postoji resenje za ambroziju koju nismo unistili express tehnologijom ovaj preparat je navodno suzbija u svim sistemima gajenja cak I kad je prerasla. Da li ga je neko koristio?


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Mozda postoji resenje za ambroziju koju nismo unistili express tehnologijom ovaj preparat je navodno suzbija u svim sistemima gajenja cak I kad je prerasla. Da li ga je neko koristio?


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Da, u ogledima kida ambroziju, čičak, abutilon,pepeljugu ... Biće prava priča

Poslato sa ELE-L29 pomoću Tapatoka
 
Ove godine mi kopije expresa slabo uradile travu. Koristio sam cerealis 20gr/kj +okvasivac. Da li je zbog vremena ili neki drugi andrak ne znam, ali prosle godine ni malo veca ambrozija mi nije ostalo.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
 
Ove godine mi kopije expresa slabo uradile travu. Koristio sam cerealis 20gr/kj +okvasivac. Da li je zbog vremena ili neki drugi andrak ne znam, ali prosle godine ni malo veca ambrozija mi nije ostalo.

Послато са Redmi 6A помоћу Тапатока
Pisao je neko gore, isto je I sa orginalom bilo, da ne pomislis da je to razlog.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Prskao sam malopre sa fokus ultra sirak u suncokretu i posle pola sata pala dobra kisa. Da li ce da deluje herbicid ili ga je isprala kisa?
 
Ovde se vodila diskusija o ambroziji koja je prezivela express tehnologiju prskanja, spomenuo sam preparat Viballa (Corteva), koji moze da se koristi za korekciju kako u clearfield tako u express sistemima gajenja suncokreta I evo jedne fotografije napravljene posle 4 dana od tretmana Viballa herbicidom u oglednom polju u Sremu.
0c79da68036916db784106990f6dcddf.jpg


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Po kom to principu radi ta am kad mu je sve jedno da li je express, clearfiled ili bilo koji drugi suncokret :oops: Ako ovo moze da se uzme kod nasod sl godine, Syngentini Listego i ostale zaebancije mogu da zatvore :bravo:Jbt prskam punom dozom Listega, trava mala nema je ni 5cm jedva da je pipnuo...uzas
 
Nazad
Vrh