Herbicidi u strnim žitima

Danas je 6 dan nakon prskanja sa pisljivim Metmarkom koji nije nista ucinio divljoj repici u psenici, malo se samo zuti pri vrhu. Kolicina je bila i jaca za 3 g po ha. Prvi put koristio sam ga ove god. I nikad vise. Moram ovih dana raditi korekciju sa Sekatorom.
Pa jel vama toliko tesko da nekad neke druge strane slicnih tema pretrazite?
Pa xxx put je pisano,da te novije hemije metmark,meteor,accurate....to sve deluje tek posle 10-tak dana.
 
@peet
Delovace. Imam jako dobro iskustvo sa Larenom, a ovo je kopija koja ne bi trebalo da mnogo losije deluje.
 
Ima li neko da mu je preteklo 5-6 kesica tezisa metmarka meteora larena? Ili da ovih dana kupuje za sebe?
Treba mi usluga ako može neko da mi pošalje plaćam naravno. Kod nas po apotekama ima samo maton i sekator a Kod svih koje sam narucivao preko neta memaju na stanju.
Ako je nekome usput da mi pošalje bio bih vrlo zahvalan
 
Peet a zašto si žurio da prskaš?Vreme je ubilo se za prskanje.Temperature nestabilne,noći hladne i ti bi da hemija deluje za 5 dana.
 
Danas je sedmi dan od prskanja. Tada kad sam prskao temperature su bile do 21 stepen po danju a prokleta repica je uzela maha ko luda.
Greska ako je prisutna a videcemo uskoro ,sigurno nije moja ili do vremena vec iskljucivo do praskastog sranja po imenu Metmark!
 
Ima li neko da mu je preteklo 5-6 kesica tezisa metmarka meteora larena? Ili da ovih dana kupuje za sebe?
Treba mi usluga ako može neko da mi pošalje plaćam naravno. Kod nas po apotekama ima samo maton i sekator a Kod svih koje sam narucivao preko neta memaju na stanju.
Ako je nekome usput da mi pošalje bio bih vrlo zahvalan

Jel ti kasno u utorak da pošaljem? Jednom članu takodje činim sličnu uslugu pa mi neće biti mrsko da usput uzmem i nesto od ovih herbicida...
 
Javio mi se sinoć član Matić na pp i obećao da će mi poslati. Ako on nekim slučajem ne bude mogao javiću se.
U svakom slučaju hvala puno kao da si mi pomogao:ppozdrav:
 
Za ovu godinu je kasno stigla,što se tiče pšenice.Jedan deo ćemo iskoristiti :osmeh: a većina čeka sledeće proleće.Ovakvo pakovanje mi se više sviđa ,nego kod metmarka ,tezisa ..



 
Sekator mama za sve kod nas ,nema ogranicenja za sledeci plodored a pogotovo sto mi sejemo uljanu repicu i grasak pa treba biti obazriv sa cime se prska
 
Nazad
Vrh