Herbicidi u kukuruzu

Ja sam danas prskao sa hirošimom stim da nisam stavio Rimosulfuron. Nadam se da će biti ok. A Matić zaslužuje ne pivo nego celu pivaru. :ppozdrav: ;)
 
Kombinacija strava. Samo obavezno lepak inace bude znacajno smanjeno dejstvo na ambroziju. Na ostale korove nema razlike
 
смањио сам али не пуно ја иначе њега идем 0,7кј што овде нико не ради и ово је на своју руку и никако не препоручујем
 
A dash , jel isto ? Ja ga idem duplo vise . Navika iz coruma
Inace pominjemo najvise terbutilazin kako potpomaze ubijanju ambrozije ili je sam ubija , al treba jos nesto pomenuti ako se ide terbutilazin na crno prije nicanja , ambrozije nece ni biti .
 
A dash , jel isto ? Ja ga idem duplo vise . Navika iz coruma
Inace pominjemo najvise terbutilazin kako potpomaze ubijanju ambrozije ili je sam ubija , al treba jos nesto pomenuti ako se ide terbutilazin na crno prije nicanja , ambrozije nece ni biti .
Ne koristim Dash sem sa Corumom (a i Corum slabo koristim jer je skup i slab).
 
Ako je njiva ociscena od visegodisnjih sirokolisnih , a trebalo bi ako se radi kako treba , onda je sasvim dovoljno i sigurnije ici sa terbutalizinom na crno . Jedino ako ima abutilona onda mora ova hirosima, nastala po uzoru na lumax ili nesto slicno . U prljavijim situacijama odlicno i jeftino rjesenje
 
Nazad
Vrh