Herbicidi u kukuruzu

Kada se radi sa aktivnim materijama iz Laudisa i Calarisa, kojim redosledom prskati a da se ne začepe dizne? Sećam se da je ranije pisano o tome da bude velik problem
 
Kada se radi sa aktivnim materijama iz Laudisa i Calarisa, kojim redosledom prskati a da se ne začepe dizne? Sećam se da je ranije pisano o tome da bude velik problem
Kako mislis kojim redom ? A tacno je da oce da prave problem ti herbicidi , pogotovo ako prenoci puna prskalica i pogotovo treba obratitit paznju kad se soja kasnije radi , dobro bi bilo rastaviti koju diznu i provjeriti . Samo neznam sta si pitao,
 
Kako mislis kojim redom ? A tacno je da oce da prave problem ti herbicidi , pogotovo ako prenoci puna prskalica i pogotovo treba obratitit paznju kad se soja kasnije radi , dobro bi bilo rastaviti koju diznu i provjeriti . Samo neznam sta si pitao,
Pre par godina se sećam da je pisano o tome da je ogroman problem kada se radi na primer sa Laudisom pa pređe na Calaris bez ispiranja prsklaice da se začepe sva sita i dizne.. ali se ne sećam kada se to tačno desi. Pitanje je sa čime prvo prskati od ta dva preparata da ne bi bilo problema? Ili je obavezno mozda ispiranje?
 
Јел узимао неко од ових из Велике Плане Хемикс хемију каква су искуства
 
метрозион тербутилазин или дикамба то ти је комбинација која чисти све у кукурузу укључујући и амброзију
 
Да хоћу за кукурузе и соју
Ne znam kako je kad se porucuje, da li hoce da posalju stariju robu ili tako nesto. Za svaki slucaj mozes prvi put da probas neku manju kolicinu pa ako bude ok onda vozi. U apoteci su solidno korektni, ima nekoliko njihovih apoteka po okolnim selima kod mene, vecim proizvodjacima daju i na recku bez problema..
 
Pre par godina se sećam da je pisano o tome da je ogroman problem kada se radi na primer sa Laudisom pa pređe na Calaris bez ispiranja prsklaice da se začepe sva sita i dizne.. ali se ne sećam kada se to tačno desi. Pitanje je sa čime prvo prskati od ta dva preparata da ne bi bilo problema? Ili je obavezno mozda ispiranje?
Obavezno je ispiranje, ne bitno šta prvo koristiš..
 
Danas sam kupio neko prskanje Rezon...terbutalizen...i Basar...s..metolahlor.
Ajd.na ovom rezonu pise da ide do treceg lista al na basaru pise prije nicanja a nema kad niknu....kukuruz je treci list...ocul prskati...uvijek sam isao siran kambio.pa poslije ponavljam laudisom
 
Danas sam kupio neko prskanje Rezon...terbutalizen...i Basar...s..metolahlor.
Ajd.na ovom rezonu pise da ide do treceg lista al na basaru pise prije nicanja a nema kad niknu....kukuruz je treci list...ocul prskati...uvijek sam isao siran kambio.pa poslije ponavljam laudisom
Izbaci basar on ide posle setve a pre nicanja

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Danas sam kupio neko prskanje Rezon...terbutalizen...i Basar...s..metolahlor.
Ajd.na ovom rezonu pise da ide do treceg lista al na basaru pise prije nicanja a nema kad niknu....kukuruz je treci list...ocul prskati...uvijek sam isao siran kambio.pa poslije ponavljam laudisom
Mozes slobodno i basar , bez obzira sta pise . Nece biti kukuruzu nista a ako ga izbacis imaces kasnije problem sa nicanjem kostana muhara ili sijerka iz sjemena .
 
Nazad
Vrh